UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Soukromá VOŠ grafická a SUŠ grafická, s.r.o.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Soukromá VOŠ grafická a SUŠ grafická, s.r.o.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Soukromá VOŠ grafická a SUŠ grafická, s.r.o.

,   (Mapa)

Telefon:

Doporučit kamarádovi

Vyšší odborná škola grafická v Jihlavě je součástí Soukromé vyšší odborné školy grafické a Střední umělecké školy grafické, s.r.o. VOŠG je akreditována MŠMT v lednu 2001.
VOŠG sídlí ve vlastní, nově rekonstruované budově v Dvořákově ulici č. 5. Tato budova má k dispozici celkem 8 učeben vybavených každým rokem modernizovanou a rozšiřovanou výpočetní technikou, video technikou a programy pro digitální zpracování obrazu a zvuku, modelování a animace. Interiéry jsou projektovány tak, aby byla umožněna individuální výuka v malých pracovních skupinách do 10 studentů pro jednotlivé vyučovací předměty. Všechny místnosti jsou propojeny lokální počítačovou sítí s bezdrátovým přístupem a připojeny k internetu pevnou linkou s narůstající propustností (aktuálně 2 Mbit). Škola má vlastní datový server a www server. Studenti mají k dispozici pro své projekty školní audio-video techniku. V objektu je umístěna i kancelář, kde sídlí studijní oddělení VOŠG. Součástí budovy VOŠG je dále sál v suterénu, který bude sloužit po úplném dokončení rekonstrukce jako aula a 4. nadzemní patro s rozsáhlým podkrovním prostorem rezervovaným pro další rozvoj školy.
Část výuky, a to zejména výtvarné a řemeslné, probíhá i v budově ateliérů Střední umělecké školy grafické.
Pro potřeby VOŠG slouží od letošního roku také nové velkorozměrové audio-video studio ve víceúčelovém školním objektu auly a tělocvičny. Všechny zmiňované objekty jsou ve vlastnictví Soukromé vyšší odborné školy grafické a Střední umělecké školy grafické, s.r.o.

zobrazit více

Typ studia: Denní

Vedení (rektor/děkan/ředitel): Mgr. Milan Dušák

Přijímací řízeníNahoru
Počet studentů:
30
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných oborů.
Úspěšnost u přijímačekNahoru
Rok přihlášeníPřihlášenýchPřijatých
Úspěšnost
Nezaměstnaných
2007121192%
vyssiodborneskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Kurzy:

Učebnice:129 KčObjednat189 KčObjednat

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 14714

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

článek jak se dostat na umělecké obory

Jak se dostat na umělecké obory

Umělecké obory a obory zabývající se teorií či historií umění je možné studovat na 45 veřejných fakultách a 5 soukromých školách. Kromě uměleckých škol je najdete na humanitních, technických a ekonomických fakultách, pedagogické fakulty zase nabízejí učitelství umělecky orientovaných předmětů.

Mohlo by vás také zajímat:

Podívejte se i na další návody k nejžádanějším oborům

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí podat odvolání.

Celý článek

články - status studenta

Status studenta 2017 - do kdy jste studenty po maturitní zkoušce?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek.

Celý článek

článek státní maturita 2017 kampomaturite.cz

Státní maturita 2017

Jak bude vypadat státní maturita v roce 2017? Seznamte se s novinkami u státní i profilové maturity, stáhněte si vzorové i ostré testy CERMAT, zjistěte informace o termínech, obsahu a kritériích hodnocení společné části státní maturity pro letošní rok. Jak postupovat v případě, že maturitu neuděláte, jak a kde požádat o přezkoumání průběhu a výsledku zkoušky, jak je to s opravnými zkouškami. Podívejte se na videonávod Jak udělat maturitu na našem YouTube kanále.

 

Celý článek

Doporučujeme soukromou VOŠ

Doporučujeme VOŠ

Doporučujeme

Partnerské stránky