Zvolte stranu: 1-100 | 101-123

Přečtěte si nové číslo časopisu KamPoMaturite.CZ

časopis KamPoMaturitě.CZ 31 duben 2017

Dubnové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ se chystá do maturitních ročníků středních škol a na našem webu už je online k prolistování nebo ke stažení zdarma. Podívejte se, které školy ještě přijímají přihlášky, jak je to se statusem studenta po maturitě, jak se připravit na maturitu a přijímačky na poslední chvíli. V čísle najdete prezentace vysokých škol, vyšších odborných i jazykových škol.

 

 

Přijímačky na VŠ 2018

článek příprava na přijímačky 2018 nulté ročníky 3 2017

Na podzim 2017 zahajujeme nulté ročníky - přípravné kurzy, které trvají až do jara 2018. Lektoři s vámi proberou potřebnou látku, doporučenou literaturu, přijímací testy a strategie k přijímacím zkouškám. Na výběr máte Lékařské fakulty, obor psychologieprávnické fakultyhumanitní a filozofické fakulty, pedagogické oboryžurnalistiku a politologii. K dispozici jsou také kratší typy kurzů a bloky, případně online kurzy.

VŠTE nejlépe hodnocenou vysokou školou z hlediska praxí

PR článek VŠTE 2 2017 praxe

Českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická se stala vítězem hodnocení propojení vysokých škol a firem za rok 2016. Jako jediná se dostala do první pětihvězdičkové kategorie v kritériu „Zaměření na praxi a další vzdělávání".

VŠTE po 10 letech mění statut. Bude univerzitou a vytvoří fakulty

PR VŠTE 1 2017

Po deseti letech existence se změnil statut Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Ta se tak už v tomto roce stane univerzitou, zatímco dosud byla školou neuniverzitního typu. Rozhodl o tom Akademický senát VŠTE. „Po založení školy jde o druhý milník v jejím vývoji. Vzniknou fakulty, budeme moci akreditovat doktorské studijní programy a připravíme podmínky pro další rozvoj VŠTE," uvedl rektor docent Marek Vochozka na setkání akademické obce, uspořádaném k 10. výročí založení školy. Ta vznikla zákonem v březnu 2006, aby v Jihočeském kraji zacelila mezeru vysokoškolsky technicky vzdělaných odborníků. Dnes ji navštěvuje přes 4400 posluchačů.

MATURITNÍ PLES 2017 Co nepodcenit a jak postupovat

PR článek Bofa 12 2016

Maturitní ples je obvykle druhou největší událostí v roce – hned po maturitách samotných. Důkladná oslava posledního roku na střední škole patří k dobré přípravě na tyto zkoušky. Ohledně výběru alkoholu, který máte nakoupit do zázemí, vám radit nebudeme… ale skoro o všem ostatním ano. Není se čeho bát, jen je třeba trochu plánování a snahy. Pak se stane maturitní ples jednou z vašich nejkrásnějších vzpomínek.

Educa 2016 MYJOB LIBEREC nabídne práci, školu i debatu se zajímavými osobnostmi

PR EDUCA MyJob Liberec 9 2016

Hledáte práci? Vybíráte školu pro sebe nebo své děti? Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v regionu přináší na jednom místě prezentace nejvýznamnějších zaměstnavatelů z Liberecka, přehled pracovních pozic v zahraničí i nejucelenější nabídku středních a vysokých škol v severních Čechách. Home Credit Arena se na tři dny, od čtvrtka 13. do soboty 15. října promění v obrovské náborové a vzdělávací centrum. 

Akademie žurnalistiky – unikátní propojení studia s praxí, kterou jinde nenajdete! Možnost zasílat přihlášky do 31. 8. 2016.

PR článek AKAZ PB VOŠ 8 2016

Zajímala by vás práce v největším českém deníku, chtěli byste zjistit, jak se v dnešní žurnalistice mohou využívat multimediální přístupy? Jsou sociální sítě nebo blogy vaším koníčkem a přemýšlíte nad jejich praktickým využitím? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, jste na správné adrese! Akademie žurnalistiky stojí na základech kvalitní novinařiny, ale nabízí i inovativní přístupy. Nemusíme reagovat na trendy v médiích. My je tvoříme! A vy máte nyní jedinečnou možnost tvořit je s námi.

Naši absolventi jsou v praxi velmi úspěšní

PR článek COP 5 2016

Zájem firem o absolventy naší VOŠ je rok od roku větší. Přečtěte si, jak zaměstnavatelé hodnotí naše absolventy. Jistě k tomu přispívá i kvalita absolventských prací, které jsou tou nejobjektivnější reklamou. Ale posuďte sami shlédnutím videa o jedné takové práci.

SCHOLASTIKA se otevírá budoucím designérům

PR článek scholastika 5 2016

Vyšší odborná škola SCHOLASTIKA nabízí jako jediná vedle kurzů grafického designu také obor produktový design. 31. května otevře své dveře zájemcům o studium.  

Jsme nejlepší. A stále se zlepšujeme.

PR článek VOŠ Michael logo

VOŠ Michael navazuje na více než 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se sedmi zaměřeními.

Studujte design u nejlepších českých designerů

PR článek Scholastika 2 2016 logo

Kdo chce studovat design na vyhlášené škole, má kromě UMPRUM v Praze další šanci. V září 2016 se otevírá nová vyšší odborná škola Scholastika nabízející obory Grafického a Produktového designu.

U kterých fakult je nejnižší šance na přijetí?

článek šance na přijetí na nejžádanější obory vš 2015

V roce 2015 se na vysokou školu hlásilo méně studentů než v předchozím roce, snížily se také počty přijatých uchazečů. Průměrná šance na přijetí byla 77,6 %. U nejžádanějších oborů pravděpodobnost přijetí klesla.

Soutěž: Jak byste dopadli u maturity? Ani jedna správná odpověď :(

článek soutěž hravě jak byste dopadli u maturity 9 2015

Jak byste dopadli u maturity z češtiny? Bohužel ze zaslaných odpovědí nebyla ani jedna 100 % správná :( Ve hře byl 5x online kurz přípravy na maturitní zkoušku.

Jak se připravit na přijímačky?

článek jak se připravit na přijímací zkoušky 2016 tipy zdroje jak na přípravu

Věděli jste, že u přijímaček na lékařské fakulty neuspěje až 83 % zájemců? Rekordní co do „vyhazovů“ je psychologie – na FF UK v roce 2014 odmítli 94 % uchazečů. Zdají se vám přijímačky daleko? Je fakt, že se obvykle konají až v květnu a červnu. Na podzim už byste ale měli mít vybraný obor, který chcete studovat. Umělecké obory uzavírají přihlášky už v listopadu. Nejžádanější obory jako medicína, psychologie nebo právo končí s příjmem přihlášek obvykle na konci února a až na výjimky tu nečekejte druhou šanci v podobě druhého kola. Na podzim a v zimě také školy pořádají dny otevřených dveří, které je dobré navštívit, pokud zatím váháte nebo chcete mít jasno, do čeho jdete.

Přečtěte si také:

Jak udělat maturitu

Jak se dostat na nejžádanější obory VŠ

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček

Jak se připravit na maturitu?

článek jak se připravit na maturitu 2016 tipy zdroje jak na přípravu

Až do 1. prosince máte čas na podání přihlášky k maturitě. Bude pro vás menší zlo matematika nebo druhý jazyk? Pozor hlavně na němčinu, na které tradičně ztroskotá kolem pětiny maturantů. Vyplatí se vyzkoušet si aspoň 2 nebo 3 testy z minulých let, které najdete na našich stránkách. Profilová část maturity probíhá od 1. dubna, v květnu pak propukne společná část státní maturity.

Přečtěte si také:

Jak udělat přijímačky

Jak vybrat vysokou školu

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček

Nepovedly se vám přijímačky na VŠ? Nezoufejte a zkuste to znovu!

pr článek mendelu icv 2. kolo přijímaček 6 2015

Mendelova univerzita v Brně, Institut celoživotního vzdělávání vypisuje 2. kolo přijímacího řízení pro bakalářské i navazující magisterské studijní programy. Přihlášky přijímáme do 31. 7. 2015. Více informací na http://icv.mendelu.cz/studium/25417-prehled-studijnich-programu

Jak se motivovat k učení

článek jak se motivovat k učení 6 2015

Od té doby, co člověk usedl do školních lavic, se více či méně potýká s kolísáním nebo absencí motivace. V mém článku se dále dozvíte, jaké jsou příčiny ztráty motivace k učení, jak rozpoznat rozdíl mezi vnitřní a vnější motivací a jak znovu nalézt ztracenou motivaci a pustit se s chutí do učení.

Mohlo by vás také zajímat:

Průvodce maturitou: Co, kdy, kde, kritéria hodnocení, vzorové i ostré testy

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Status studenta: Do kdy jste student a jaké to má výhody

Nakopni svou kariéru přes ocenění v Inspireli Awards!

pr článek soutěž Inspireli 6 2015

Jsi mladý architekt nebo designér a chceš se prosadit ve světě?
Máš ve svém okolí mladý talent architektury a designu, kterému chceš pomoct?

Přihlaš se do soutěže Inspireli Awards 2015 v první sociální síti pro architekty a designéry na světě, ukaž svůj talent, získej prestižní světové ocenění, které ti pomůže v další kariéře a vyhraj zajímavé ceny!

VŠO již 15 let vede studenty k úspěšné kariéře

pr článek VŠO 4 2015

Vysoká škola obchodní v Praze otevírá nový atraktivní obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy. Jedná se už o pátý bakalářský program, který propojuje kvalitní výuku s odbornou praxí. Jako na málokteré škole zde studenti získají kontakty na své budoucí zaměstnavatele již během studia.

Maturita krok za krokem 1: Jak se připravit

články seriál maturita krok za krokem díl 1

Do maturitní zkoušky už není daleko a je načase nachystat si plán boje. Dobrá příprava na maturitu nespočívá jen v naučení se látky – přesouvání učiva z poznámek a knih do hlavy je jen jednou z mnoha fází celé maturitní bitvy. Mnoho studentů se například s plnou vervou pustí do učení, ale pak zjistí, že jim nezbývá čas nebo k některým tématům nemají žádné podklady. Abyste z maturitního pole neodešli poražení, zpracovali jsme pro vás společně s portálem Seminárky.cz rady a návody, jak se na velký den D připravit. Ujasníte si, kde získat další zdroje pro vypracování maturitních otázek, učebnice a materiály v tištěné podobě, jak se připravit na poslední chvíli díky e-learningu v online přípravných kurzech k maturitě, a kde získat ostré i vzorové testy k maturitě z minulých let.

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

pr článek SVŠES 3 2015 logo

Umíte si vybrat vysokou školu? Víte, jak probíhá akreditační řízení? Kde zjistíte potřebné informace?

Jsme nejlepší. A stále se zlepšujeme.

pr článek voš michael 3 2015

VOŠ Michael navazuje na 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí atraktivní pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se třemi zaměřeními.

7. ročník MissMaturita.cz je u konce

článek miss maturita vítězové 2015

28. února skončil 7. ročník soutěže www.MissMaturita.cz. V kategorii maturantka zvítězila Renata Bidlová (Gymnázium a SOŠ Přelouč), Mr. Maturant 2015 se stal Petr Forejtek (Gymnázium Židlochovice).

Přípravný kurz na žurnalistiku je prvním krokem do médií

pr článek vošp leden 2015 přípravný kurz 300

Kurz pro všechny, kteří mají chuť studovat novinařinu a média, letos opět realizuje Vyšší odborná škola publicistiky a nabízí 36 hodin intenzivní přípravy na přijímací zkoušky na mediální obory.

Vybírejte vysokou školu podle referencí

pr článek všmiep leden 2015

VŠMIEP se specializuje na tři základní obory a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

Inkubátor všestranných návrhářů

pr článek vošon

Úspěšná realizace projektu OPPA – ESF Kreativní ateliér, který realizuje VOŠON a SPŠO v Praze 7 se zaměřením na inovaci vzdělávacího programu VOŠ Oděvní návrhářství.

Tomáš Krsek se svou nadací nabízí stipendia ke studiu na slavných univerzitách

pr článek nadační fond Martiny a Tomáše Krskových 12 2014

Studovat na špičkových prestižních univerzitách v zahraničí není zrovna levná záležitost. Vysokoškolské studium v cizině stojí nemalé finanční prostředky a málokdo si jej může dovolit zaplatit z vlastních peněz. Pro nadané studenty, kteří by chtěli studovat na zahraničních univerzitách, založil Tomáš Krsek se svojí manželkou nadaci, jež umožňuje získat stipendium na roční studium.

Nejlepší absolventy posílají na trh práce strojní fakulty technických univerzit

článek doporučeno zaměstnavateli 12 2014

Přední zaměstnavatelé vybrali v hlasování školy z České republiky s nejkvalitnější přípravou absolventů na zaměstnání. V rámci prvního ročníku soutěže Doporučeno zaměstnavateli mají v očích firem největší prestiž ČVUT v Praze, Vysoké učení technické v Brně a Vysoká škola báňská, Technická univerzita Ostrava. Celostátní výsledky se vyhlašovaly 11. listopadu v areálu České televize na Kavčích horách.

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA – VOŠ

pr článek palestra 11 2014  logo 300

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA – VOŠ, spol. s r. o. je soukromou vyšší odbornou školou, která v současné době nabízí tyto studijní obory:

Žít Smart, natřít to ostatním třídám a ještě vyhrát? To chceš!

PR článek Smart Life logo 300

Určitě tušíš, jak žít zdravě. Míň tuku, co nejvíc pohybu…nebo je to složitější? Pokud se přihlásíš do soutěže Smart Life, poradíme ti, jak správně jíst, jak se hýbat a jak relaxovat, zkrátka jak se dostat do pohody. K tomu můžeš vyhrát super ceny.

WWW.ISIC.CZ – Nový web je na světě!

pr článek isic logo 120 9 2014

Během posledních dní jsme pro vás pracovali na úplně nové podobě stránek www.isic.cz. Máme radost, že právě dnes vám můžeme naše stránky představit. Co vás na nich čeká nového?

Jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

článek jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

Maturita nebo přijímací zkoušky na vysokou školu jsou v nedohlednu? Nenechte se uchlácholit tolika měsíci, které vás dělí od doby, než to všechno vypukne. Maturita i přijímačky vyžadují nastudování velkého objemu látky naráz a do toho musíte zvládat běžný průběh školního roku a další povinnosti. V článku vám proto poradíme, jak si všechny úkoly během následujícího školního roku rozdělit, abyste maturitou a přijímačkami prošli s úspěchem a hlavně bez zbytečných nervů a obav.

Mohlo by vás také zajímat:

Průvodce maturitou: Co, kdy, kde, kritéria hodnocení, vzorové i ostré testy

Podívejte se, jak se na dostat na nejžádanější obory - stáhněte si e-booky zdarma, podívejte se na videaprávamedicínapsychologieekonomiehumanitní oboryTSP OSPPolicejní akademie ČR

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

 

Studium jazyků? Jazykovka jednou týdně nestačí, vyrazte do zahraničí

pr článek ef logo 100

Nekonečné biflování slovíček. Memorování gramatických pouček. Doplňování správných tvarů sloves do předtištěných vět. Hromada teorie, téměř žádná praxe. Mnoho z nás má za sebou stovky jazykových lekcí, a přesto nám při představě, že bychom daný jazyk měli použít v hovoru s rodilým mluvčím, naskakuje husí kůže. „Nemám problém vyplňovat cvičení v učebnici, ale nedávno mě na ulici britský turista požádal o pomoc s mapou. Vůbec jsem nebyla schopná reagovat, měla jsem pocit, že mi všechny slovíčka vypadla,“ potvrzuje výše řečené vysokoškolačka Martina. „V tu chvíli mi došlo, že ačkoli se učím anglicky už přes deset let, nikdy jsem ji vlastně pořádně nepoužívala. Znám spoustu komplikovaných výrazů, ale chybí mi to zásadní: schopnost je použít v reálném životě.“

Ideální životopis absolventa - Bc. s dlouhodobou praxí

PR článek VŠPJ 6 2014 logo 100

Požadavkem většiny zaměstnavatelů v dnešní době je přijímat zaměstnance s praxí. Z tohoto důvodu mají absolventi škol zhoršený vstup na pracovní trh. Ne však absolventi Vysoké školy polytechnické Jihlava (VŠPJ), kde dlouhodobé odborné praxe jsou již součástí bakalářského studia.

Pomaturitní jazykové studium – výhodná alternativa k VŠ studiu

pr článek bi logo

Studujte pomaturitní jazykové kurzy – studium se statutem studenta beze stresu, plné zábavy a přitom skvělá příprava na další vysokoškolské studium nebo do praxe!

Rozhovor: Netradiční party "dovolená" na pláži

článek rozhovor pomaturitní party dovolená 2014

Co můžete očekávat od party dovolené, jak to probíhá a proč se se spolužáky vydat na poslední velký mejdan jsme se zeptali přímo u zdroje. Na otázky nám odpovídali Honza Barek a Honza Lenčo z Party Kýblu, všechny jejich akce najdete na www.KamPoMaturite.cz/party/

Afterparty Miss Maturita: 22. 3. 2014 fotografie z akce

článek afterparty miss maturita 22 3 2014 top 3

V sobotu 22. března proběhlo v G1 Club & Lounge předávání cen 6. ročníku www.MissMaturita.cz a následná afterparty. Fotoreport z akce najdete u článku.

 

 


 

Maturita krok za krokem 3: Profilová část maturity (přírodovědné předměty)

články seriál maturita krok za krokem díl 3

V předchozích částech maturitního seriálu jsme pro vás s portálem Seminarky.cz shrnuli základní rady, jak se připravovat na maturitu, a informace o společné části. V tomto dílu se blíže podíváme na profilovou část, která je specifická pro jednotlivé střední školy.

Maturita krok za krokem 2: Společná část maturity (český jazyk a literatura, matematika a cizí jazyk)

články seriál maturita krok za krokem díl 2

V minulém díle seriálu o maturitě jsme vám společně s portálem Seminarky.cz dáli tipy na obecnou strategii přípravy k vaší velké zkoušce. Tentokrát se podíváme na tři předměty, s nimiž se jako s povinnými setkáte u společné části maturity, a to český jazyk a literaturu, matematiku a cizí jazyk. Český jazyk a literaturu absolvují všichni studenti, u druhého předmětu povinné části si můžete zvolit mezi matematikou a cizím jazykem.

Strojírenství a doprava. Obory, které lákají stále víc maturantů

Jihočeští maturanti, kteří chtějí pokračovat na vysoké škole, nemusejí už řešit, do jaké části Čech budou za studiem strojírenství nebo dopravy dojíždět. Oba atraktivní technické obory, spolu s obory ekonomickými a stavebními, totiž nabízí iVysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) v Českých Budějovicích, sídlící v Okružní ulici.

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Transformace moderní společnosti v druhé polovině 20. století s rozvojem mezinárodního obchodu a internacionalizace našich ekonomik změnila způsob, jakým jsme chápali podnikání. Nicméně proces mezinárodní ekonomické integrace má účinky, které jsou nad rámec čistě ekonomický a má hluboký dopad v našem pojetí politiky.

Poděkujte oblíbenému profesorovi originálním dárkem

pr článek essence 2 2014

Několikrát za rok, především na konci školního roku, semestru nebo celého studia, řeší mnoho z nás, čím obdarovat naše milé pedagogy. Pugéty květin a dárkové koše neurazí, ale nenadchnou. Zkuste být originální a vybrat dárek pro učitelku nebo učitele, který v sobě spojuje vtip i nevšední nápad a dokonce možná učitele ještě něčemu naučí – prostřednictvím zážitku.

Vysoká škola obchodní v Praze: Když chcete studovat a uspět

pr článek 1 2014 všo obrázek 120

Hledáte renomovanou vysokou školu, která vám otevře dveře k úspěšnému podnikání i uplatnění na pracovním trhu? Školu, která své absolventy připravuje především po praktické stránce? Pokud vás zajímá cestování a vše, co s ním souvisí, je Vysoká škola obchodní v Praze tou správnou volbou.

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva se specializuje na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

článek stáhněte si aplikaci adresář škol 10 2013

Pokud se rozhodujete kam po maturitě, uvažujete o jazykovém kurzu nebo autoškole, bude se vám hodit kompletní přehled škol. Teď je můžete mít vždy aktualizované ve svém telefonu. Stáhněte si zdarma novou aplikaci Adresář škol. Ke stažení na Google play i App Store.

Najít práci hned po škole?

Najít práci hned po škole?

Najdi si práci, kterou chceš, ne která na tebe v lepším případě zůstane! Na www.inwork.cz najdeš spoustu nabídek práce vhodných právě pro absolventy, a to z celé ČR. Nemáš čas denně prohledávat nabídku? Nechej si to nejnovější zdarma posílat na email :-)

Užij si nejdelší prázdniny se spolužáky na pláži Zrće

pr party kýbl party dovolená Zrce 11 2013

Už víš, co budeš dělat po maturitě? Až ukážeš maturitní vysvědčení babičce a všem tetičkám? Nástup na vejšku až za dlouho, nejdelší prázdniny před tebou… Co takhle vyrazit se spolužáky na pomaturitní party dovolenou do Chorvatska? Dost možná to bude tvoje poslední šance užít si s celou tvojí třídou, než se po hlavě vrhneš do vysokoškolského života a budeš se s nimi vídat jen na srazech jednou za pět let!

Práce zdarma pro fanoušky Seminárky.cz

články práce zdarma pro fanoušky seminárky.cz 9 2013

Studium někdy není opravdu hračka a vyplatí se proto spojit své síly. Přes 24 000 studentů si už svůj tým vybralo a jako uživatelé portálu Seminárky.cz si vzájemnou spoluprací usnadňují učení a zpříjemňují školní léta. Přidejte se k nim nyní i vy a společně kopejte za Seminárky.cz – nově navíc uživatelé, kteří jsou i našimi fanoušky na Facebooku, získají jednu placenou práci z databáze zdarma!

Studentské weby: využijte je na maximum

články studentské weby časopis 9 2013

Studentský život online? Někdy to vypadá, že už byste vlastně vůbec nemuseli vycházet z domu. Některé věci jsou ale „na živo“ přece jen zábavnější a někde se bez osobní účasti prostě neobejdete. Přesto je dobré vědět, kde si ušetřit námahu a čas. Znáte weby pro studenty?

Seminarky.cz: přes 6000 prací zdarma

článek semi 6000 prací zdarma

Na www.Seminarky.cz a www.Ctenarsky-denik.cz už najdete přes 6000 prací zdarma a další přibývají. U placených prací si nově můžete vybrat z pěti variant: platby kredity, převodem, službou PaySec, mobilem nebo kartou. Přijďte si k nám pro podklady k seminárkám, maturitní otázky a další práce, nebo své práce vložte a přivydělejte si!

Sáhněte po profesionálních pracích na Seminárky.cz

článek seminárky profi práce

Seminárky shromažďují především studentské práce, ale v naší databázi najdete také materiály zpracované odborníky, kteří se v dané oblasti nebo tématu profesně pohybují. Abyste jich mohli využít co nejlépe, připravili jsme pro vás tento rozcestník. Přes něj se snadno a bez zbytečných průtahů dostanete k profi pracím z předmětu, který vás zajímá.

Cestovní ruch a letecká doprava – perspektivní obory

PR článek VŠO 2013

Studium praktických disciplín s profesionály z praxe. Moderní prostředí v centru Prahy. Přiměřené školné. Ideální podmínky pro skloubení studia a práce. Dobré uplatnění na trhu práce. Mezinárodní renomé školy. To vše naleznete na VŠO v Praze.

Jak správně citovat

článek jak správně citovat seminarky.cz

Seminární práce obvykle nevisí ve vzduchoprázdnu, ale využívá informace, argumenty nebo názory získané z dalších zdrojů. Dobrá práce s odkazy na literaturu a citacemi je nejen klíčovou součástí autorské etiky a formálních publikačních zásad, ale dokonce nám ji ukládá i zákon. Než svoji seminárku odevzdáte, přesvědčte se proto, že je dokonalá i v tomto směru. Společně s portálem www.Seminarky.cz vám poradíme, jak na to.

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů otevírá každým rokem široké spektrum bakalářských (absolvent získá titul Bc.) i magisterských (absolvent získá titul Ing.) studijních programů a oborů.

Víte, že při zpoždění letu můžete získat odškodnění až 600 eur? Pomůže vám Kompenzomat.

kompenzomat-logo-80

Využíváte leteckou dopravu a znáte práva, která jako cestující máte? Neznalost se v tomto případě vůbec nevyplácí. Například za tříhodinové zpoždění můžete získat až 15 000 korun! Šanci na jejich získání zvýšíte, když vyřízení svého nároku svěříte právníkům z portálu Kompenzomat.

Seminárky.cz: připravte se na další práce zcela zdarma

článek seminarky.cz práce zdarma 10 2012

Seminárky.cz za 12 let existence nashromáždily přes 19 000 prací z mnoha oborů a nejrůznějších typů od českých a slovenských studentů. U každé nové práce autorizační tým zkoumá, zda není celá nebo z větší části volně dostupná jinde na internetu. Chráníme tak vás, naše uživatele, abyste za peníze stahovali jen unikátní materiál. Zároveň odměňujeme jen ty autory, kteří vkládají originální práce.

Jak si vybrat správný jazykový kurz

glossa-logo-100

Chcete rozvíjet své jazykové kompetence a hledáte dobrý jazykový kurz? Na našem trhu fungují stovky jazykových škol, jejich úroveň je ovšem často proměnlivá. Rozhodnutí tedy není jednoduché. Investujete nejen nemalou sumu peněz, ale také čas a vlastní námahu.

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

Usnadněte si život... Naučte se jazyk... A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? A co takhle si doplnit kvalifikaci, s kterou se nikde neztratíte a využijete ji v jakékoli profesi. A to naprosto „bezbolestně“- večerně a nebo dálkově?

NEWTON College zve na únorové Dny otevřených dveří nabité programem, aneb otevřením dveří to nekončí :)

NEWTON College zve na únorové Dny otevřených dveří nabité programem, aneb otevřením dveří to nekončí :)

Uvažujete-li o studiu manažerského či ekonomického oboru, pak by vaší pozornosti neměla jistě ujít NEWTON College, brněnská vysoká škola managementu a podnikání, která patří mezi nejlepší soukromé VŠ v ČR.

Nebojím se už maturity z angličtiny

Státní maturita – v tomto období postrach všech středoškoláků v posledním ročníku. Zvládneme ji bez stresu, v pohodě a s nadhledem. Je to opravdu jednoduché.

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské tituly

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské titulyMít vysokoškolský diplom dnes již k získání vysněné práce nestačí. Je potřeba mít v rukávu další konkurenční výhody. Takové devizy pro trh práce svým absolventům poskytuje Prague College.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati (UTB) je moderní vysoká škola, která nabízí studium v širokém spektru oborů. Kromě vzdělání je i centrem vědy a výzkumu, které jsou ve vybraných směrech na světové úrovni.

Filozofická fakulta Univerzity Palackého otevírá svoje dveře

Filozofická fakulta Univerzity Palackého otevírá svoje dveře

Dne 27.11.2010 se pro zájemce o studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci uskuteční den otevřených dveří.

MoneyMánie – brána do světa financí

money-mania-logo-200

Už téměř rok pomáhá internetový portál MoneyMánie.cz svým návštěvníkům nahlédnout a pochopit velký a zároveň zajímavý svět peněz a bankovnictví. Je určen zejména mladým lidem, stejně dobře však může posloužit také učitelům, kteří zde naleznou podklady pro svou výuku v atraktivní on-line formě.

I na soukromé vysoké škole lze studovat zadarmo!

I na soukromé vysoké škole lze studovat zadarmo!

Anglo-americká vysoká škola v Praze poskytuje jako jediná systém prospěchových stipendií, díky nímž mohou studenti získat až 100% slevu na studium dle dosažených výsledků kumulativního GPA (Grade Point Average).

Stáhněte si nový časopis Kam Po Maturitě.CZ!

casopis_11_titulni_strana_130Nejnovější přehled možností studia na vysoké škole, VOŠ a jazyků přináší zářijové číslo Kam Po Maturitě.CZ. Zdarma stahujte zde!

Rozhovor s rektorkou AKCENT College

Pomaturitní studium po x té

AKCENT College je soukromá vysoká škola, která své tříleté bakalářské obory zaměřuje na vzdělávání budoucích lektorů češtiny pro cizince a lektorů angličtiny. Zeptali jsme se paní Prof. PhDr. Aleny Macurové, CSc., rektorky školy, na problematiku vysokých škol obecně a na specifika AKCENT College.

Nové obory na Metropolitní univerzitě Praha

mup_logo_okMetropolitní univerzita Praha otevírá od října dva nové akreditované obory. Jedná se o navazující magisterský obor Regionální studia a mezinárodní obchod a doktorský obor Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví.

ARCHIP ZAHAJUJE PŘÍPRAVNÉ KURZY

ARCHIP ZAHAJUJE PŘÍPRAVNÉ KURZY

Architectural Institute in Prague zahajuje zápis do přípravných kurzů na přijímací zkoušky a studium architektury. Kurzy probíhají od září 2010 do února 2011 přímo v prostorách školy (ve Veletržním paláci) a podílejí se na nich její vyučující. Přihlášky se přijímají do 13. září.

KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Unicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií, ekonomie a managementu. Cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Úspěšně ukončená střední škola představuje důležitý milník v životě jedince. V současné době se však středoškolské vzdělání považuje za minimum a „předstupeň“ nejvyššího dosaženého vzdělání. Ovšem ne vždy se zdaří a tak brány vysokoškolského studia zůstanou zavřeny.

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album "Definitely different".

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album V rámci zpěvákova live show vystoupila taneční skupina JAD dance company, Benův americký producent a zpěvák Verse-atila.

„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

Michal Novák, student oboru International Relations and European Studies na Metropolitní univerzitě Praha, strávil na půdě OSN v New Yorku půl roku jako stážista. Jak sám říká, práce v instituci, jako je Organizace spojených národů, je něčím, na co nezapomene. Tato zkušenost mu pomohla ujistit se, že diplomacie je cesta, kterou se chce ubírat i nadále.

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Prezident republiky Václav Klaus jmenoval v úterý 29. června vedoucího Ústavu ekonomie brněnské soukromé vysoké školy NEWTON College Vladimíra Tomšíka viceguvernérem České národní banky.

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Od podzimního semestru otevírá Anglo-americká vysoká škola, nejstarší soukromá vysoká škola v České Republice, nový program Žurnalistika a komunikace, který je svým formátem v české republice zcela ojedinělý.

Studuj na BIVŠ!

Bankovní institut vysoká škola

BIVŠ je moderní soukromá vysoká škola, sídlící v moderním campusu v Praze Stodůlkách. Nabízí studium 9 atraktivních bakalářských oborů z oblasi bankovnictví, finančnictví, managementu, práva a veřejné správy a magisterské studium financí, informačních technologií a managementu.

Studenti grafického designu opět vystavují

Studenti grafického designu opět vystavují

Prague College s potěšením oznamuje, že se bude konat další HND Graphic Design Final Show, která bude k vidění v Cristal baru od 18. do 19. června 2010.

BIBS – vysoká škola nemá prázdniny, využijte toho!

bibs-logo-100

BIBS - vysoká škola přijímá přihlášky do bakalářských studijních programů!

Ještě není pozdě se přihlásit a na podzim začít studovat. Čtěte dál a následně vše potřebné najděte na www.bibs.cz nebo pište na marketing@bibs.cz

Expertem na ICT Security

cvut-logo-114

„Nový magisterský studijní obor – „Bezpečnost informačních a telekomunikačních systémů“, je první svého druhu v Evropě!“, říká doc. Václav Jirovský, z Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Absolventi pak mají šanci uplatnit se jako bezpečnostní manažeři, analytici, či vůdčí odborníci pro organizaci a výcviku bezpečnostních týmů. Bakaláři se mohou přihlásit do 15. června na adrese http://security.fd.cvut.cz/

ARCHITECTURAL INSTITUTE IN PRAGUE – ARCHIP

archip-logo-100

Architectural Institute in Prague (ARCHIP), který letos zahájil svoji činnost ve Veletržním paláci, je první tuzemskou soukromou vysokou školou architektury. Bakalářský studijní program Architektura s výukou v angličtině se otevírá domácím i zahraničním zájemcům již na podzim letošního roku, přihlášky na webu školy lze podávat do 21. června.

Multimediální soutěž pro všechny „závislé“ studenty VŠFS

vsfs_zavisli_160

Všem studentům závislým na vědomostech přináší VŠFS možnost zúčastnit se kreativní reklamní soutěže. BUĎTE ZÁVISLÍ!!! Koukněte se na www.zavislinavedomostech.cz a ukažte všem, co ve Vás je...

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE Vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek! Slosování o hodnotné ceny!

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariéráchUniversity of New York v Praze (UNYP) v současné době přijímá přihlášky do studijního bakalářského programu Komunikace a masmédia (CMM).

Nové číslo časopisu Kam Po Škole je tady!

Zdarma stahujte dubnové číslo našeho časopisu Kam Po Škole s detailním přehled studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách. Podrobné informace jak si najít práci, napsat životopis, motivační dopis i s ukázkovými vzory. Celkem na 44 stranách se představuje 107 škol!

Čeká vás rekonstrukce bytu nebo domu?

Prověřenou firmu najdete zdarma na www.Rekonstrukce.cz

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Možná by otázka mohla znít obráceně: proč si soukromou vysokou školu nevybrat? Pokud si budoucí studenti myslí, že je studium na ní jednodušší než na veřejné vysoké škole, nebo pokud se dokonce domnívají, že si titul za své školné prostě „koupí“, měli by většinu soukromých vysokých škol vyřadit ze seznamu svého výběru.

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programůUniversity of New York in Prague (UNYP) začala přijímat přihlášky ke studiu bakalářských programů pro akademický rok 2010/2011. Škola nabízí studentům možnost studovat řízení obchodu (business administration), psychologii, komunikaci a masmédia, mezinárodní a ekonomická studia a anglický jazyk a literaturu.

Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávají

Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávajíTeorie je pouhým stavebním kamenem praxe“, to je heslo, kterým se řídí vedení Institutu informatiky (www.iivos.cz) už od vzniku školy v roce 2006. Jednoznačnou výhodou studia na této škole je totiž 14 týdenní praxe studentů v IT firmách, což přináší nesporné profity všem zúčastněným stranám – škole, studentům i firmám.

Týden špičkové výuky angličtiny zdarma!

intact_logo_200

Jazykové kurzy v zahraničí, již 20. sezóna. Škola Kingsway Worcester nabízí týden kurzu General Group a Business Group zdarma! Jestliže Váš kurz bude zahrnovat týden od 5.4. do 9.4. nebo týden od 31.5. do 4.6.2010, budete mít výuku General Group a Business Group v tyto týdny zdarma!

Intact.cz

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita J. A. Komenského jako první soukromá vysoká škola v Česku poskytla svým studentům ucelený systém univerzitního vzdělání. Škola, kde můžete mimo jiné získat i profesní manažerský titul MBA, akreditovaný u prestižní organizace Foundation for International Business Administration Accreditation, nyní nabízí nové atraktivní obory: bezpečnostní studia a pojišťovnictví.

Získejte nyní slevu 3000 Kč na pomaturitní studium v JŠ PRESTO!

presto_logo_130

Pomaturitní studium v centru Prahy. Chcete si ještě chvilku užívat výhod studentského života a stále nevíte kam po maturitě? Neváhejte a navštivte naše stránky www.presto-skola.cz. Úspěšnost našich studentů u mezinárodních zkoušek je téměř 100%!

Chcete si přečíst lednové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ?

Detailní přehled nabídek studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách najdete v našem aktuálním čísle časopisu KamPoMaturitě.CZ. Na 68 stranách se představuje celkem 140 škol. Zdarma ke stažení zde!

Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci, o níž se ví, že vychovává manažery všestranně uplatnitelné ve všech oborech lidské činnosti a je nejmladší fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), na sebe upozornila prostřednictvím letos dokončené a slavnostně otevřené prosklené přístavby Knihovnického a informačního centra FM.

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místě

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místěUnicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií (ICT), ekonomie a managementu. Cílem vysoké školy je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

V České republice je v současnosti akreditováno více než 70 vysokoškolských vzdělávacích institucí, z toho téměř 65 % připadá na školy soukromé. Jaké je studium na těchto školách, jak soukromé VŠ získávají své studenty v nelehkém „boji“ se státními školami a jak se jim daří měnit některé zažité mýty, že na soukromých školách je něco „jinak“? Na to i spoustu dalších věcí se budeme ptát Radka Řechky, ředitele a kvestora Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky.

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

upol_ff_logo_80

Moderní studium v kulisách barokního města podpořené skvěle vybavenými knihovnami a kolejními komplexy. Flexibilní nabídka oborů ve stovkách kombinací. Vynikající podmínky pro studentské vyžití a zapojení se do kulturního dění města, které má procentuálně největší počet studentů v ČR.

Chcete na jazykový kurz do Anglie?

Zahraniční jazykový kurz v Anglii - rozhovorPodívejte se na www.Anglictina-v-Anglii.cz a dozvíte se více o jazykové škole BEET. Pojedete-li o prázdninách, čeká vás deset kilometrů mořské pláže a zajímavé výlety.

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií

upol_ff_katedra_filmu_logo_230

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií je jednou z kateder Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Spolu s ostatními uměnovědně zaměřenými katedrami sídlí ve zrenovované barokní budově bývalého jezuitského konviktu.

Přemýšlíte o studiu a práci v Austrálii?

studyline_klokan_80.jpg

Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a komplexní informace! Skvělé ceny jazykových a odborných kurzů, asistenční služby zdarma, kanceláře v Sydney a Perthu, asistence při hledání práce, ubytování "Share accommodation" za skvělé ceny. Speciální nabídka a ceny pro účastníky přednášek!

Ústav umění a designu Západočeské univerzity v Plzni

ZCU_UUD_logo

Ústav se zaměřuje na užité umění a design, působí zde řada významných českých umělců, jejichž renomé v oblasti výtvarného umění a designu přesahuje hranice České republiky. Termín pro podání přihlášek do bakalářského studia je konec listopadu.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-123

Doporučujeme soukromou VOŠ

Doporučujeme VOŠ

Doporučujeme

Partnerské stránky