VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Jak se připravit na maturitu?

článek jak se připravit na maturitu 2016 tipy zdroje jak na přípravu

Až do 1. prosince máte čas na podání přihlášky k maturitě. Bude pro vás menší zlo matematika nebo druhý jazyk? Pozor hlavně na němčinu, na které tradičně ztroskotá kolem pětiny maturantů. Vyplatí se vyzkoušet si aspoň 2 nebo 3 testy z minulých let, které najdete na našich stránkách. Profilová část maturity probíhá od 1. dubna, v květnu pak propukne společná část státní maturity.

Přečtěte si také:

Jak udělat přijímačky

Jak vybrat vysokou školu

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček

Dopadli jste v testu katastrofálně? Ještě pořád to můžete zachránit.

 

Kurzy online

Už letos na jaře byly hodně oblíbené rychlokurzy online. Procvičíte si více než 2100 úloh z angličtiny, češtiny a matematiky. Témata můžete procházet po kapitolách, kde najdete postup, ukázky a řešení. Nechybí ostrý test nebo souboj v aréně :) pro více informací klikněte sem.

Pokud dáváte přednost "živému" výkladu, ale prezenční kurzy se vám nehodí, máme řešení v podobě videokurzů online. Každý předmět (AJ, matematika, ČJ) obsahuje 18 lekcí - vyzkoušejte lekce zdarma na www.onlinematurita.kampomaturite.cz.

 

Prezenční kurzy

V lednu se otvírají prezenční kurzy v Praze a Brně, připraví vás na češtinu, matematiku, němčinu i angličtinu.

 

Učebnice a další materiály

Co pořídit za učebnice? Doporučujeme vám ověřené učebnice, které pomohly už tisícům maturantů před vámi. Mezi nejoblíbenější patří 6 CD Maturita bez obav, Anglický jazyk 1 a 2 z edice Odmaturuj! a kvalitně zpracovaná maturitní témata z angličtiny a němčiny.

Na Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz seženete stovky vypracovaných maturitních okruhů, otázek a čtenářských deníků. Na výběr máte přes 24 000 ověřených prací a 8 000 z toho vás nebude stát ani korunu.

Z knižních novinek nešlápnete vedle s Maturitou 2015 z matematiky, stejné nakladatelství připravilo i knihu Maturita z českého jazyka, mezi studenty je hodně oblíbená i novinka Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ.

 

Nezapomeňte se vybavit i na jazyky nebo přijímací zkoušky na VŠ

Máte vybráno? Nezapomeňte mrknout i na učebnice k přijímačkám, jazykové učebnice, slovníky a CD, ať to máte za jedno poštovné ;)

Pokud vás čekají i přijímačky, doporučujeme přípravné kurzy na nejžádanější obory

24.8.2015


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit