Jsme nejlepší. A stále se zlepšujeme.

pr článek voš michael 3 2015

VOŠ Michael navazuje na 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí atraktivní pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se třemi zaměřeními.

VOŠ Michael navazuje na 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí atraktivnpr článek voš michael střižna filmí pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se třemi zaměřeními (Filmová tvorba, Fotografická tvorba a Grafický design). Hlavními přednostmi VOŠ Michael jsou velmi úzká propojenost všech zaměření, práce na reálných zakázkách, workshopy s osobnostmi reklamního a uměleckého světa (Halina Pawlowská, Antonín Kratochvíl, Tomáš Třeštík…), výuka pod vedením odborníků z praxe, nejmodernější vybavení ateliérů a mnoho dalších.

Tříleté studium vzdělávacího programu Multimediální tvorba v reklamě poskytujeme formou ateliérové výuky a specializovaných workshopů.

Výuka probíhá podobně jako na vysokých školách. Rok je rozdělen na zimní a letní semestr
pr článek voš michael filmová tvorba 3 2015a každý z nich je zakončen složením zápočtů a zkoušek z daných předmětů. V případě potřeby je možné se na termínech zkoušek individuálně domluvit s jednotlivými vyučujícími.

Forma studia: denní vyšší odborné studium určené pro absolventy středních škol
Délka studia: 3 roky

http://www.skolamichael.cz/cz/vyssi_odborna_skola

3.3.2015

Doporučujeme soukromou VOŠ

Doporučujeme VOŠ

Doporučujeme

Partnerské stránky