VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Proč si vybrat právě BIVŠ

Proč si vybrat právě BIVŠ

 

Bankovní institut vysoká škola, a.s. poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti bankovnictví, financí a IT. Nabízí bakalářské a magisterské programy v denním a kombinovaném studiu. Vznikl jako první soukromá vysoká škola v ČR. Absolventi nacházejí velmi dobré uplatnění zvláště ve finančním a IT sektoru.

 

 

Proč si vybrat právě BIVŠ

Bankovní institut vysoká škola, a.s. (BIVŠ) poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti bankovnictví, financí, finančních trhů a IT managementu, a to v Praze a v regionálních střediscích Teplice, Karlovy Vary, Písek a Břeclav a též v organizační složce na Slovensku. Nabízí bakalářské a magisterské studijní programy v denním a kombinovaném studiu. BIVŠ vznikl jako první soukromá vysoká škola v ČR, jeho předchůdcem bylo odborné vzdělávací zařízení České národní banky a skupiny velkých českých komerčních bank. Od r. 1999 je součástí německé vzdělávací skupiny COGNOS AG, s jejímiž ostatními součástmi, zejména s Hochschule Fresenius v Kolíně nad Rýnem úzce spolupracuje. Absolventi BIVŠ nacházejí na trhu práce velmi dobré uplatnění, a to především ve finančním a IT sektoru.
 

Výhody pro Vás

  • Studium v malých skupinách: na BIVŠ budete studovat v malých skupinách, budete tedy mít přímou vazbu na své profesory a spolužáky, abyste maximalizovali svůj úspěch ve studiu.
  • Osobní kontakt s Vašimi profesory a učiteli: své profesory, kteří budou stát před Vámi, budete znát osobně jménem a po přednáškách Vám budou k dispozici pro Vaše dotazy, kdykoliv budete potřebovat. Dají Vám praktické znalosti a pomohou Vám s orientací ve struktuře studia, abyste jej efektivně dokončili v rámci běžného studijního období.
  • Orientace na praxi: BIVŠ znamená praktičnost. V našich přednáškách, nabízíme jak teoretické tak i praktické znalosti, které ve studiu převládají. Naším cílem je připravit Vás na profesionální kariéru nebo prohloubit Vaše znalosti v současném povolání a tím Vám pomoci v profesní kariéře.
  • Hodnotnější přednášky: jako hosty přednášek zveme osobnosti z praxe, jejichž cílem je ukázat Vám možnosti rozvoje Vaší budoucí kariéry a zvýšit tím praktický význam přednášek. Využijte příležitost prohloubit své praktické znalosti.
  • Letní školy: pomocí Letních škol BIVŠ podporuje výměnu studentů. Během letních prázdnin můžete navštívit partnerské školy v zahraničí. Seznámíte se zde jak s prostředím, tak i se životem studentů na jiné vysoké škole a v průběhu pobytu navštívíte také různá zajímavá místa ve městě, kde škola sídlí.
  • Jazyky: studiem cizích jazyků, které jsou zařazeny do programu Vašeho vzdělávání, zvýšíte své šance pro profesionální kariéru v globální světové ekonomice.

 

 

1.5.2013
pr článek BIVŠ budova
pr článek BIVŠ interiér
pr článek BIVŠ promoce


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit