VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Termíny přihlášek a přijímaček VŠ pro rok 2024

článek termíny přihlášek a přijímaček 2024 vysokeskoly.com

Podáváte letos přihlášky na vysokou školu? Všechny termíny pro rok 2024 - dny otevřených dveří, data přihlášek i přijímacích zkoušek - jsme pro vás aktualizovali v kalendáři akcí.

Do 29. února 2024 přijímá přihlášky do bakalářského a dlouhého magisterského studia v ČJ 25 fakult veřejných a státních vysokých škol. Jejich přehled najdete zde.

V průběhu března se můžete hlásit na 86 fakult. I v dubnu a dalších měsících uspějete s přihláškami na veřejných vysokých školách, ať už v prvním nebo ve druhém (či dalším) kole. Termíny budeme doplňovat dle aktuálního stavu, najdete je buď v kalendáři nebo v článku zde.

Do konce ledna máte ještě šanci navštívit dny otevřených dveří více než 80 fakult a vysokých škol, v únoru školy pořádají 43 akcí.

Z čeho budou přijímačky? Podrobné náplně najdete u bakalářských a dlouhých magisterských oborů opět na www.VysokeSkoly.com. Zvláštní článek jsme věnovali školám, které vás vezmou bez přijímacích zkoušek

Ještě nemáte jasno, kam se vůbec vydáte? Stáhněte si zdarma naše e-booky a přečtěte si o nejžádanějších oborech - psychologie, právo, medicína, ekonomie, Policejní akademie.

Do konce května se koná ještě 5 termínů NSZ Scio testů OSP, až do dubna máte na výběr několik termínů testů TSP na Masarykově univerzitě.

Zdroj obrázku:  Image by atlascompany on Freepik

 

24.1.2024


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit