Proč si vybrat právě BIVŠ

Proč si vybrat právě BIVŠ

 

Bankovní institut vysoká škola, a.s. poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti bankovnictví, financí a IT. Nabízí bakalářské a magisterské programy v denním a kombinovaném studiu. Vznikl jako první soukromá vysoká škola v ČR. Absolventi nacházejí velmi dobré uplatnění zvláště ve finančním a IT sektoru.

 

 

Proč si vybrat právě BIVŠ

Bankovní institut vysoká škola, a.s. (BIVŠ) poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti bankovnictví, financí, finančních trhů a IT managementu, a to v Praze a v regionálních střediscích Teplice, Karlovy Vary, Písek a Břeclav a též v organizační složce na Slovensku. Nabízí bakalářské a magisterské studijní programy v denním a kombinovaném studiu. BIVŠ vznikl jako první soukromá vysoká škola v ČR, jeho předchůdcem bylo odborné vzdělávací zařízení České národní banky a skupiny velkých českých komerčních bank. Od r. 1999 je součástí německé vzdělávací skupiny COGNOS AG, s jejímiž ostatními součástmi, zejména s Hochschule Fresenius v Kolíně nad Rýnem úzce spolupracuje. Absolventi BIVŠ nacházejí na trhu práce velmi dobré uplatnění, a to především ve finančním a IT sektoru.
 

Výhody pro Vás

  • Studium v malých skupinách: na BIVŠ budete studovat v malých skupinách, budete tedy mít přímou vazbu na své profesory a spolužáky, abyste maximalizovali svůj úspěch ve studiu.
  • Osobní kontakt s Vašimi profesory a učiteli: své profesory, kteří budou stát před Vámi, budete znát osobně jménem a po přednáškách Vám budou k dispozici pro Vaše dotazy, kdykoliv budete potřebovat. Dají Vám praktické znalosti a pomohou Vám s orientací ve struktuře studia, abyste jej efektivně dokončili v rámci běžného studijního období.
  • Orientace na praxi: BIVŠ znamená praktičnost. V našich přednáškách, nabízíme jak teoretické tak i praktické znalosti, které ve studiu převládají. Naším cílem je připravit Vás na profesionální kariéru nebo prohloubit Vaše znalosti v současném povolání a tím Vám pomoci v profesní kariéře.
  • Hodnotnější přednášky: jako hosty přednášek zveme osobnosti z praxe, jejichž cílem je ukázat Vám možnosti rozvoje Vaší budoucí kariéry a zvýšit tím praktický význam přednášek. Využijte příležitost prohloubit své praktické znalosti.
  • Letní školy: pomocí Letních škol BIVŠ podporuje výměnu studentů. Během letních prázdnin můžete navštívit partnerské školy v zahraničí. Seznámíte se zde jak s prostředím, tak i se životem studentů na jiné vysoké škole a v průběhu pobytu navštívíte také různá zajímavá místa ve městě, kde škola sídlí.
  • Jazyky: studiem cizích jazyků, které jsou zařazeny do programu Vašeho vzdělávání, zvýšíte své šance pro profesionální kariéru v globální světové ekonomice.

 

 

1.5.2013
pr článek BIVŠ budova
pr článek BIVŠ interiér
pr článek BIVŠ promoce