VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:
Zvolte stranu: 1-100 | 101-124
studyline_klokan_80.jpg

Přemýšlíte o studiu a práci v Austrálii?

Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a komplexní informace! Skvělé ceny jazykových a odborných kurzů, asistenční služby zdarma, kanceláře v Sydney a Perthu, asistence při hledání práce, ubytování "Share accommodation" za skvělé ceny. Speciální nabídka a ceny pro účastníky přednášek!

ZCU_UUD_logo

Ústav umění a designu Západočeské univerzity v Plzni

Ústav se zaměřuje na užité umění a design, působí zde řada významných českých umělců, jejichž renomé v oblasti výtvarného umění a designu přesahuje hranice České republiky. Termín pro podání přihlášek do bakalářského studia je konec listopadu.

Portál logo

Chcete učebnice a knihy se slevou?

Studenti mají stálou slevu 15 % na veškerou produkci nakladatelství Portál a 10 % na ostatní tituly!
Páté výročí Prague College

Nabídka programů na Prague College a názory absolventů

Přípravy dalšího akademického roku vrcholí a Prague College již za pár dní uvítá své nové i stávající studenty s bohatou nabídkou studijních možností pro zájemce s odlišným akademickým zázemím.

Studovat v angličtině se vyplatí

Studovat v angličtině se vyplatí

Proč nezkusit studovat vysokou školu v angličtině? Jedině tak budete připraveni na tvrdou pracovní konkurenci, která je v dnešním hektickém světě na denním pořádku, a navíc vašimi spolužáky budou lidé ze všech koutů naší planety. Nejvýhodnější a nejkvalitnější studijní programy nabízí Anglo-americká vysoká škola v Praze.

bivs_logo_150x120

Proč jsou absolventi Bankovního institutu vysoké školy kvalitně připraveni na nástup do praxe?

Soukromé vysoké školy většinou ve své propagaci nabízí zajímavé obory, některé také vyzdvihují vynikající uplatnění svých absolventů. Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) poskytuje kromě toho svým studentům kvalitní vzdělání propojené s praxí a začíná rozvíjet studium vybraných oborů v angličtině.
Pro VŠFS je získání statutu univerzity prostředek

Pro VŠFS je získání statutu univerzity prostředek

Na začátku července udělila Akreditační komise Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT ČR) souhlas se změnou statutu Vysoké školy finanční a správní na školu univerzitního typu.
Studium ekonomie a managementu: Vysoká škola NEWTON College vás zve na den otevřených dveří!

Možnost studia: vysoká škola NEWTON College

Vysoká škola NEWTON College nabízí studentům bakalářský stupeň vzdělání v oblasti podnikání a managementu. Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe.

Zájemci o studium ekonomie a managementu mají možnost přihlásit se až do konce září ke studiu některého z oborů denní nebo kombinované formy studia vysoké školy NEWTON College.

Nová studijní příležitost

Nová studijní příležitost

V případě, že jste se ještě nerozhodli a stále zvažujete studijní možnosti pro školní rok 2009/2010, Prague College může být pro Vás to pravé.

Polyglot-logo_oranzova

Pomaturitní studium v Polyglotu – efektivně strávený rok s cizími jazyky!

Mnoho škol vám bude v dokonale vypadajících nabídkách tvrdit, že právě jejich studium je to nejlepší. Existuje ale mnoho indicií, které vám snadno naznačí, zda se skutečně jedná o kvalitní pomaturitní studium či nikoli.
uninova_logo_80

UNINOVA - Nová možnost vysokoškolského studia v oboru PRÁVO

UNINOVA jako první soukromá vysoká škola v České republice nabízí nabízí úplné vysokoškolské vzdělání v oboru právo v denní i externí formě. UNINOVA má dvě pracoviště: v Praze bude od 1. 10. 2009 probíhat výuka v obou formách, v Brně pouze v externí formě.
PRESTO_url_js_logo_100GIF.gif

Jazyky šupito presto? Jedině s jazykovou školou PRESTO!

Prázdniny a léto se již blíží a s nimi i čas dovolených a cestování za hranice nejen všedních dní. Plány, kam se všude podíváte, již jistě máte a zavazadla pomalu čekají na zabalení.
POVOLÁNÍ BUDOUCNOSTI: IT

POVOLÁNÍ BUDOUCNOSTI: IT

IT odborníci jsou nedostatkové zboží. Informační a komunikační technologie zasahují v poslední době do všech oblastí lidské činnosti – v soukromí i v zaměstnání. Přesto je u nás kvalitních odborníků na poli IT málo a poptávka po nich stále převyšuje nabídku. S tím souvisí i nedostatek specializovaných vzdělávacích institucí se zaměřením na ICT.

seminarky_logo

Putování po osudu Seminarky.cz očima jejich zakladatele

Největší databáze referátů a seminárních prací bude příští rok na českém internetu už 10 let. Její zakladatel Martin Šimša je doktorem medicíny a zároveň úspěšným internetovým podnikatelem. Podívejme se, jak vidí Seminárky dnes a jaké má s nimi další plány...
IIVOŠ logo

NAPROGRAMUJ SI SVOU BUDOUCNOST!

Poptávka po odbornících ICT v současnosti stále převyšuje nabídku. Důvodem je i nedostatek specializovaných vzdělávacích institucí se zaměřením na ICT. A proto je tu Institut informatiky - Vyšší odborná škola, která je lokální akademií CISCO a nabízí svým studentům zdarma získat certifikáty CCNA 1-4. Studentům oboru Informační technologie nabízí možnost 3letého denního nebo 3,5letého dálkového studia.

Milí příznivci cestování!

Milí příznivci cestování!

Rádi bychom vás tímto pozvali na další - v pořadí již 4. ročník veletrhu věnovaného studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii.

Rozhovor s rektorem Metropolitní univerzity Praha prof. Michalem Klímou

Metropolitní univerzita Praha otevírá nové perspektivní obory

Zájemci o studium mohou stále podávat přihlášky na Metropolitní univerzitu Praha, která patří mezi nejstarší soukromé vysoké školy v České republice. Letos univerzita rozšířila svoji nabídku o dva nové obory a také o jednoleté denní studium angličtiny pro čerstvé maturanty.

Cesta do světa IT?

Cesta do světa IT?

Zajímá tě: Java, C#, .NET, XHTML, SQL, Web 2.0, WSDL, Workflow, XML, AJAX….? Pojď studovat INSTITUT INFORMATIKY - Vyšší odbornou školu Obor Informační technologie!

Eurolines_logo_140

Cestujte první třídou!

Eurolines startují novou expresní linku Praha – Hradec Králové. Bez zajížděk, za 90 minut. Spoje za speciální tarif navazují na mezinárodní linky – jízdenku pořídíte jako studenti už za 70 Kč!

Správná životní investice – Vysoká škola finanční a správní

Správná životní investice – Vysoká škola finanční a správní

Vybrat si vysokou školu znamená v určitém smyslu rozhodnutí na celý život. Naše budoucí profesní směřování, schopnost dobře se po ukončení studia uplatnit a šance své znalosti dále prohlubovat patří k faktorům, které jeho kvalitu rozhodně ovlivní.
Den otevřených dveří na vysoké škole NEWTON College!

NEWTON College Vás zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Pro všechny zájemce o studium ekonomie a managementu připravujeme 7. března 2009 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Od 10:00 do 16:00 hodin si budete moci v doprovodu našich studentů prohlédnout školu a studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu a navštívit ukázkové přednášky i ukázky našich projektů v podání studentů. Vyzkoušet si také můžete přijímací zkoušky. Více informací o programu najdete na www.newtoncollege.cz.

VSMIE_logo_100

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky

České vysoké školství čelí vzrůstajícímu zájmu studentů. Počet uchazečů o studium se meziročně zvyšuje o více než 6 %. Mezi nejatraktivnější patří obory s ekonomickým a IT zaměřením. Stranou tohoto trendu nezůstávají ani soukromé vysoké školy, spíše naopak.

Cestovat …? Ano. S Eurolines můžete. 1 + 1 ZDARMA.

Cestovat …? Ano. S Eurolines můžete. 1 + 1 ZDARMA.

Přemýšlíte, jestli si můžete cestování dovolit? Určitě můžete. V Eurolines připravili mimořádnou nabídku pro dvojice na mimosezónní období roku.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-124

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit