VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

BIBS – vysoká škola nemá prázdniny, využijte toho!

bibs-logo-100

BIBS - vysoká škola přijímá přihlášky do bakalářských studijních programů!

Ještě není pozdě se přihlásit a na podzim začít studovat. Čtěte dál a následně vše potřebné najděte na www.bibs.cz nebo pište na marketing@bibs.cz

Letošní jaro nás příliš netěší. Slunečné dny jde spočítat na prstech jedné ruky, prší téměř každý den a předpovědi počasí prozatím nehýří optimismem.

Je vlastně vůbec někdo v této době spokojený? Samozřejmě! Maturanti. Vrcholí jejich čtyřleté snažení o ukončení střední školy. Někdo dopadne lépe, někdo hůře, ale šťastní jsou všichni. Mají to za sebou.

Co dál? Ti, kteří svou budoucnost nechtějí ponechat náhodě, se pilně připravují na přijímací zkoušky. Někteří už vědí, že uspěli, jiní ještě na zprávy čekají.

Naše vysoká škola je tu pro ty z vás, kteří chcete studovat. Ještě stále je možné se pro studium rozhodnout!

 

Jsou různé typy lidí. Jedni mají již od dětství jasný cíl a cestu, která k němu vede. Své plány zodpovědně plní a nic je nezastaví, žádná překážka pro ně není nepřekonatelná. Nedá se říci, jaké procento podobných lidí z celkové množiny existuje, ale vysoké číslo to s největší pravděpodobností nebude.

Určitě je početnější skupina lidí, průřezově celou populací, kteří váhají. Co dělat, jak dělat, kde dělat, kdy dělat. Je to do jisté míry pochopitelné, ale váhat není možné stále. Člověk se musí umět rozhodnout v pravý čas. Pro někoho je to právě čas po maturitě, pro někoho třeba i později. BIBS-vysoká škola je tu pro vás už více než 12 let i o prázdninách. Stále tak máte možnost se rozhodnout. Není to tak složité a do budoucna určitě nebudete litovat.

 

Takže: vysoká škola. Jaká vysoká škola – státní, soukromá? Jaký obor – humanitní, technický ekonomický, právnický? Jedna otázka za druhou.

 

BIBS - vysoká škola nabízí české a britské bakalářské studijní programy Ekonomika a management - akademický titul Bc. nebo britský BA (Hons) nebo Double Degree Bc.+BA (Hons), tj. 1 studium=2 tituly. Další možností je program Právo a ekonomika – britský akademický titul BA (Hons). Výstupem jednotlivých předmětů je zkouška formou písemného testu a písemná práce (tzv. assignment). Program Bc. Ekonomika a management je, na rozdíl od britských bakalářských programů, ukončen státní bakalářskou zkouškou a obhajobou závěrečné bakalářské práce. Absolventy britských bakalářských programů se stávají studenti po splnění všech studijních povinností ze všech ročníků studia.

 

A proč vlastně zvolit BIBS? Po zdárném ukončení studia získáte britský titul v českém jazyce. Jako úspěšný absolvent s britským bakalářským titulem BA (Hons) – Bachelor of Arts, máte šanci na významné upřednostnění při získávání zaměstnání v mezinárodních firmách v České republice i na Slovensku, stejně tak jako v zemích EU. Studium má výrazně praktický charakter a všichni zaměstnanci naší školy budou k vašim potřebám přistupovat individuálně. Nevěříte? Věřte, naši studenti jsou totiž současně našimi klienty. Ale pozor, není to o tom, že vám něco odpustíme. Studovat musíte sami. Jsme ale připraveni vám pomáhat. Navíc je výuka organizovaná výlučně o víkendech, cca 1x za tři až čtyři týdny, což vám umožní sladit pracovní, osobní a studijní povinnosti. Do výčtu důvodů, díky kterým rostou BIBS-vysoké škole preferenční hlasy, patří prestiž britského vysokoškolského vzdělání, se kterým velmi úzce souvisí zvýšení konkurenceschopnosti a odlišení se na trhu práce a následně rychlé a kvalitní nastartování kariéry správným směrem. Početný lektorský tým složený nejen z akademických kapacit, ale současně z odborníků z praxe, není poslední výhodou BIBSu, ale určitě také důležitou.

 

Také je třeba si uvědomit, že bakalářským stupněm vysokoškolského vzdělání svou kariéru teprve startujete. Začnete-li přemýšlet bez omezení, můžet plánovat i magisterské vzdělání v britských studijních programech Ekonomika a management a Právo a ekonomika s titulem a diplomem MSc, dále například prestižní právnické vzdělání LLM. Pro nejúspěšnější z vás je určený manažerský program MBA Senior Executive, zaměřený na strategické řízení, které v pozici vrcholových a středních manažerů bohatě zúročíte. Pro zcela nenasytné jedince „jízda“ může pokračovat i v doktorském programu PhD pro podnikatele a manažery, zde už ovšem kompletně v angličtině.

 

Tak jako je bez hranic vaše fantazie, i možnosti studia na BIBS-vysoké škole jsou, jak už teď víte, velmi široké.

 

Co dodat? Možná jen zopakovat, že Brno International Business School vás přijme pod svá křídla jako vysokoškolského „eléva“ a pokud se rozhodnete pracovat na zvyšování svých manažerských znalostí a dovedností, může vás jako pověstná Ariadnina nit provázet prakticky po celou dobu vašeho aktivního profesního života.

 

Dnes stojíte na počátku svých skutečně důležitých životních rozhodnutí. Přejeme vám, abyste se rozhodli správně!

 

B.I.B.S., a.s.

Lidická 81, 602 00 Brno

Tel.: +420 545 211 087

Fax: +420 545 570 115

Web: www.bibs.cz

E-mail: marketing@bibs.cz, info@bibs.cz

 

bibs-letak-460

1.6.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit