VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Naši absolventi jsou v praxi velmi úspěšní

PR článek COP 5 2016

Zájem firem o absolventy naší VOŠ je rok od roku větší. Přečtěte si, jak zaměstnavatelé hodnotí naše absolventy. Jistě k tomu přispívá i kvalita absolventských prací, které jsou tou nejobjektivnější reklamou. Ale posuďte sami shlédnutím videa o jedné takové práci.

http://apps.copsu.cz/moodleVOS/pluginfile.php/159/course/summary/C114_06.jpgVOŠ v Sezimově Ústí připravuje studenty na budoucí povolání v oblastech elektrotechniky, elektroniky, energetiky, strojírenství, výpočetní techniky a komplexní automatizace. Studium je primárně určeno pro absolventy středních odborných škol, ale díky skladbě předmětů u nás úspěšně studují také absolventi gymnázií i absolventi středních netechnických škol. Studovat lze buď v denní nebo kombinované (dálkové) formě. Studenti jsou připravováni v odborných učebnách, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, se kterými se poté setkávají v praxi. Součástí studia je také 16 týdenní odborná praxe ve firmách. Při studiu klademe velký důraz na samostatnou i týmovou práci a na schopnost prodat výsledky své práce tak, jak to vyžaduje dnešní svět.

Po třech letech studenti končí tzv. absolutoriem, jehož součástí je obhajoba absolventské práce. Tyto práce, které lze považovat za nejobjektivnější měřítko kvality vzdělávací instituce, neboť jejich výsledky nelze nikterak ošidit, jsou naší největší chloubou. Ukazují objektivně, jak kvalitně a cílevědomě dokáží pracovat někteří naši absolventi po studiu u nás. I jim jsou tyto práce velkou reklamou, neboť nás oslovují firmy, které hledají kontakty na naše absolventy právě díky tomu, že na internetu nalezly jejich absolventské práce. Ale posuďte sami na http://apps.copsu.cz/moodleVOS/.

 

27.5.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit