VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské tituly

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské titulyMít vysokoškolský diplom dnes již k získání vysněné práce nestačí. Je potřeba mít v rukávu další konkurenční výhody. Takové devizy pro trh práce svým absolventům poskytuje Prague College.

Mít vysokoškolský diplom dnes již k získání vysněné práce nestačí. Je potřeba mít v rukávu další konkurenční výhody. Mezi ty bezpochyby patří vynikající jazykové znalosti, zajímavé pracovní zkušenosti získané již v době studia, praktické dovednosti, schopnost komunikace a znalost multikulturního prostředí. Takové devizy pro trh práce svým absolventům poskytuje Prague College, britská vysoká škola se sídlem na pražských Vinohradech. Studenti sem přicházejí z více než 60 zemí, českých studentů je v současnosti něco přes 45 %.

 

Klasické přednášky, jak je známe z aul vysokých škol, tu nejsou. Studenti s pedagogy pracují v malých skupinkách podle specializací, důraz je přitom kladen na interaktivnost a maximální zapojení studentů. Výuka probíhá v angličtině.

prague-college-skupinka-400 

Samozřejmostí je na Prague College i zprostředkování odborné praxe u renomovaných společností, v rámci které studenti získají potřebné zkušenosti a kontakty.

 

Na Prague College si můžete vybrat z celé řady oborů a programů, které se vyučují na třech fakultách – School of Business, School of IT & Comluting a School of Art & Design. Magisterské a bakalářské programy jsou poskytovány ve spolupráci s britskou Teeside University, která získala titul Univerzita roku 2009/10 ve Velké Británii. Diplomy, které studenti získají na Prague College mají stejnou váhu, jako kdyby studovali v Británii. Bakalářské a magisterské programy jsou registrovány Ministerstvem školství, což umožňuje studentům požívat v České republice status studenta se všemi výhodami, které z toho pramení.

 

School of Business

Na této fakultě můžete například získat magisterský titul v oboru International Management, volně navazující na velmi populární bakalářský program BA (Hons) International Business Management. Program je ojedinělý i v tom, že ho studenti mohou získat již za 12 měsíců nebo při part-time režimu za 2 roky.

 

Tento program je určen především jako pokračování studia pro absolventy bakalářských programů Prague College, ale mohou se do něj přihlásit i absolventi bakalářských programů jiných škol a dokonce jiných oborů.

prague-college-ucebna-350 

School of Art & Design

V oborech Grafický design a Výtvarné umění (nová média) nabízí Prague College vůbec první kompletní bakalářské programy s výukou v angličtině v České republice.

 

Zájemci o tyto obory mohou využít i možnosti studia ve speciálním úvodním semestru, který je zaměřen na rozvoj technických i praktických schopností a na tvorbu vlastního portfolia.

 

School of IT & Computing nabízí úspěšný a mezinárodně uznávaný dvouletý studijní program HND Computing i možnost získat v kratším kurzu certifikát Professional Diploma. V současné době nabízí Prague College absolventům programu HND možnost postupu do 3.ročníku bakalářského studia na Teesside University a připravuje otevření bakalářského ročníku přímo v Praze.

 

Přihlášku ke studiu MSc International Management je možné podat kdykoliv během roku, studium je možné zahájit dvakrát do roka, a to vždy v říjnu a únoru. Ostatní programy se zahajují třikrát do roka, vždy v říjnu, lednu a v dubnu, zahájení přijímacího procesu je možné opět kdykoliv během roku.

 

Více informací naleznete zde:
www.praguecollege.cz
http://student.praguecollege.cz

 

prague-college-promoce-400

 

1.12.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit