VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

pr článek SVŠES 3 2015 logo

Umíte si vybrat vysokou školu? Víte, jak probíhá akreditační řízení? Kde zjistíte potřebné informace?

pr článek SVŠES 3 2015 promoceVybrat si správně VŠ je dnes složité, vybrat si bezpečně je ještě těžší. Jak se však zorientovat v tak široké nabídce veřejných a soukromých škol? Jak a kde zjistit, zda má škola platné akreditace a zda je má platné na všechny nabízené obory?

Prvním krokem při výběru vysoké školy by měl být výběr oblasti, kterou chce uchazeč studovat, což předpokládá zhodnocení toho, co by chtěl v životě dělat, co by ho bavilo a k čemu má již dostatečně rozvinuté schopnosti.

Dalším krokem pak zpravidla bývá volba konkrétní školy. Některé školy pro zvýšení popularity snižují nároky na znalost cizích jazyků, matematiky, ekonomických či jiných předmětů, což může být pro některé uchazeče lákavé. Otázkou je, kde takoví absolventi najdou pracovní uplatnění.pr článek SVŠES 3 2015 posluchárna

Dalším krokem při výběru vysoké školy by mělo být ověření platnosti akreditace vybraného studijního programu a oboru. Nejspolehlivějším vodítkem jsou zveřejňované informace na stránkách ministerstva školství, kde jsou zveřejněny instituce oprávněné působit v oblasti vysokého školství a stránky akreditační komise, jsou zápisy ze všech jejích jednání.

Všechny vysoké školy procházejí náročným akreditačním řízením a akreditaci škola získá vždy na několik let. Po uplynutí této doby žádá o prodloužení této akreditace. Je-li vše v pořádku, jsou-li studentům poskytovány veškeré služby v odpovídající kvalitě a v souladu s platnými předpisy a zákonem a personální zajištění je dostatečné, jsou akreditace programům školám prodlouženy.

Pokud však činnost školy v pořádku není, může být akreditace omezena, což obvykle znamená, že škola nesmí přijímat do konkrétního programu nové studenty, může nechat dostudovat studenty stávající. Pakliže nedojede k nápravě, škola akreditaci nezíská. Pro studenty to může znamenat to, že jsou vedeni jako účastníci kurzů, ztrácejí statut vysokoškolského studenta a nemohou na dané škole složit státní závěrečné zkoušky a získat diplom.

Na SVŠES jsme vždy dbali na kvalitu výuky. Jsme přesvědčeni, že manažer bez matematiky či dokonce ekonomických předmětů a bez kvalitní jazykové vybavenosti není manažerem, který by na trhu práce uspěl.

SVŠES se nezabývá realizací MBA programů zahraničních firem, které nemají u nás platné akreditace. Nabípr článek SVŠES 3 2015 budovazíme studium v kvalitních českých programech sestavovaných týmem odborníků v úzké spolupráci s praxí tak, aby absolventi byli na trhu práce maximálně úspěšní a prospěšní společnosti.  To, co nabízíme navíc, je exkluzivní péče o studenty zvláště v kombinované formě studia, kde tvoří dvě třetiny celkového počtu našich studentů, příjemné prostředí, partnerské jednání a individualizovaný přístup. Všechny námi nabízené obory mají platné akreditace pro prezenční i kombinovanou formu studia.

Chcete-li vystudovat, uspět a skutečně umět, pak vítejte u nás.

Mgr. Věra Hudečková

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

www.svses.cz

 

 

 

19.3.2015


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit