VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariéráchUniversity of New York v Praze (UNYP) v současné době přijímá přihlášky do studijního bakalářského programu Komunikace a masmédia (CMM).

Tento studijní program seznamuje studenty s fungováním medií, základními principy institucionální komunikace, jak zformulovat a vytvořit přesvědčivé argumentace pro novináře, právním rámcem fungování medií a novinářskou etikou atp.

Dále program nabízí praktická cvičení, jakými jsou například tvorba a implementace komunikačních strategií, tvorba tiskových zpráv, využití nových medií a sociálních sítí, firemní stáže v odděleních komunikace a marketingu atp.  

Praktický význam studia CMM je pro studenty mnohonásobný: absolventi mají možnost získat práci v oborech vnitřní a vnější komunikace, vnějších vztahů, marketingu, rozvoje lidských zdrojů nebo jako tiskoví mluvčí atp. Absolventi studijního programu CCM na UNYPu našli v minulosti uplatnění ve významných firmách jako je ČEZ, Vodafone a další.

Více na www.unyp.cz

unyp_studenti_460

15.4.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit