VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati (UTB) je moderní vysoká škola, která nabízí studium v širokém spektru oborů. Kromě vzdělání je i centrem vědy a výzkumu, které jsou ve vybraných směrech na světové úrovni.

UTB je otevřená všem novým myšlenkám. Svým více než 14 tisícům studentů poskytuje širokou nabídku studia chemických, potravinářských, ekologických, ekonomických, výtvarných a komunikačních, informatických, bezpečnostních, pedagogických, filologických a zdravotnických disciplín. Vzdělání je poskytováno ve všech stupních vysokoškolského studia – bakalářském, magisterském i doktorském.

utb-student-250 

Všechna pracoviště UTB sídlí v nových nebo nově zrekonstruovaných budovách. Zejména dva objekty postavené v minulých letech patří ke špičce současné architektury budov pro vzdělávání. Objekt Univerzitního centra, který projektovala světoznámá architektka a rodačka ze Zlína Eva Jiřičná, reprezentuje architekturu třetího tisíciletí. Univerzitní areál ve Zlíně na Jižních Svazích plně odpovídá požadavkům na moderní vysokoškolské pracoviště současnosti. Vybavení všech objektů je na úrovni běžné na evropských univerzitách. Moderní komunikační a informační technologie jsou využívány nejen ve výuce, ale jsou dostupné i v univerzitní knihovně a na studentských kolejích.

utb-budova-400 

Na UTB jsou podporovány různé formy mezinárodní spolupráce. Snahou je, aby každému posluchači byla dána možnost strávit část studia v zahraničí. Absolventi univerzity získávají kromě diplomu také celoevropsky uznávaný Diploma Supplement v anglickém jazyce, který jim usnadňuje jejich pozici na celoevropském trhu práce. Mezinárodní prostředí na škole pomáhá vytvářet také 800 zahraničních posluchačů, kteří na UTB přijíždějí z celého světa. Univerzita je dvojjazyčná – angličtina je jazykem rovnocenným s češtinou.

utb-interier-400 

V současné době tvoří UTB šest fakult:

  • Fakulta technologická
  • Fakulta managementu a ekonomiky
  • Fakulta multimediálních komunikací
  • Fakulta aplikované informatiky
  • Fakulta humanitních studií
  • Fakulta logistiky a krizového řízení (se sídlem v Uherském Hradišti).

 

www.utb.cz

 

19.11.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit