Veterinářství ()

Studijní program: Veterinářství ()

Forma studia: Denní, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Zdravotnické, Zemědělské a ekologické

Náplň programu/oboru:
Vzdělávání veterinárních lékařů a veterinárních asistentů je úzce propojeno. Naším primárním cílem je připravit absolventy k samostatnému poskytování péče o zvířata a k plnohodnotné asistenci veterinárnímu lékaři, a to ve všech typech veterinárních zařízení, ať už na veterinárních klinikách, ve veterinárních ordinacích či jiných zařízeních zaměřených na chov a péči o zvířata (např. v záchranných stanicích, útulcích, farmách, ranči, terapeutických zařízeních). Dále je naším cílem připravit absolventy pro práci v oblasti státní veterinární kontroly či pro výzkumnou práci v oboru veterinářství. Naši absolventi se budou ve spolupráci s lékaři podílet na preventivní, léčebné, diagnostické, terapeutické a neodkladné péči. Výuka studentů bude také probíhat pod vedením zkušených a kvalifikovaných veterinárních lékařů s dlouhodobou praxí v oboru veterinářství. Na výuce se budou podílet veterinární lékaři působící na veterinárních klinikách a ve veterinárních ordinacích. Absolvent bude vykonávat regulované povolání a bude splňovat kritéria podle zákona o veterinární péči. Po ukončení studia získá absolvent titul DiS.

Cizí jazyk: Čeština

Přijímací řízeníNahoru

Obsah přijímaček:
Přijímací zkoušky zahrnují rámcový znalostní test ze základů biologie a zoologie a motivační pohovor.

Ukázka přijímacích testů: https://www.vos-prigo.cz/wp-content/uploads/2019/11/veterina-test-1.pdf

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kde se dá studovatNahoru
Kontakty FakultyNahoru

Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o., Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o.
Telefon: 800 888 989, 734 578 175
Web: https://www.vos-prigo.cz/
E-mail: vos@prigo.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Obecně právní činnost - denní ZDARMA, kombinované 9900 Kč ročně Předškolní a mimoškolní pedagogika - DS 5900 Kč ročně, KS 14 900 - 19 900 Kč ročně Veterinářství, Diplomovaná všeobecná sestra, Diplomovaná dětská sestra, Sociální práce - DS 5900 Kč ročně, KS 14 900 Kč ročně