Veterinářství (4331N04)

Studijní program: Veterinářství (4331N)

Forma studia: Denní, Kombinované

Délka studia: 3

Náplň programu/oboru:
Vzdělávání veterinárních lékařů a veterinárních asistentů je úzce propojeno. Naším primárním cílem je připravit absolventy k samostatnému poskytování péče o zvířata a k plnohodnotné asistenci veterinárnímu lékaři, a to ve všech typech veterinárních zařízení, ať už na veterinárních klinikách, ve veterinárních ordinacích či jiných zařízeních zaměřených na chov a péči o zvířata (např. v záchranných stanicích, útulcích, farmách, ranči, terapeutických zařízeních). Dále je naším cílem připravit absolventy pro práci v oblasti státní veterinární kontroly či pro výzkumnou práci v oboru veterinářství. Naši absolventi se budou ve spolupráci s lékaři podílet na preventivní, léčebné, diagnostické, terapeutické a neodkladné péči. Výuka studentů bude také probíhat pod vedením zkušených a kvalifikovaných veterinárních lékařů s dlouhodobou praxí v oboru veterinářství. Na výuce se budou podílet veterinární lékaři působící na veterinárních klinikách a ve veterinárních ordinacích. Absolvent bude vykonávat regulované povolání a bude splňovat kritéria podle zákona o veterinární péči. Po ukončení studia získá absolvent titul DiS.

Cizí jazyk: Čeština

vyssiodborneskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Kurzy:

Učebnice:

Kontakty FakultyNahoru

EUROPEAN COLLEGE, vyšší odborná škola Praha, s.r.o. (zkráceně: Prague College), EUROPEAN COLLEGE, vyšší odborná škola Praha, s.r.o. (zkráceně: Prague College)
Telefon: 733 651 644
Web: https://colleges.cz/
E-mail: prague@colleges.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Denní forma 5900 Kč ročně, kombinovaná forma 19900 Kč ročně, podrobnosti https://colleges.cz/skolne/