VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Multimediální umělecká tvorba (8243N03)

Studijní program: Multimediální umělecká tvorba (8243N)

Forma studia: Denní, Dálkové

Délka studia: 3

Zaměření: Umělecké

Náplň programu/oboru:
Digitální média přinášejí dokonalé propojení obrazu reálného světa s virtuálním a otevírají tak nové možnosti multimediální komunikace a vizualizace do všech oborů. Rozvoj těchto médií vytváří stále nová pracovní místa s vysokými požadavky na schopnost průběžného sebevzdělávání a variabilitu uměleckých přístupů a používaných technologií. Vzdělávání v multimédiích zahrnuje oblast grafického designu, webdesignu, fotografie, televizní grafiky, audiovizuální tvorby, animované tvorby a tvorby počítačových her. Absolventi se seznamují se základy klasických výtvarných technik, zejména však ovládají nástroje pro digitální tvorbu, montáž, postprodukci a výstup na klasická i digitální média. Jejich tvorba zahrnuje statické i dynamické projekty v ploše i prostoru, pracují s obrazem i se zvukem. Absolventi jsou schopni samostatně tvořit autorské scénáře, navrhovat charaktery a dramaturgii jednodušších multimediálních projektů, zejména však jsou schopni i rozsáhlejší projekty řemeslně správně realizovat digitálními technickými prostředky. V prvním ročníku vzdělávání jsou zařazeny všechny klíčové předměty v celé šíři spektra multimediálních specializací vyučovaných ve vyšších ročnících. Důvodem je doplnění znalostí vyrovnávajících rozdílné umělecké i technické úrovně a hloubky znalostí a dovedností studentů přicházejících z různě zaměřených středních škol. Po absolvování prvního ročníku mají studenti položeny znalostní a řemeslné základy všech zaměření. Pro druhý a třetí ročník si student volí podle preference určité oblasti v multimediální tvorbě své zaměření formou volby z povinně volitelných a volitelných předmětů. Ve třetím ročníku pokračují ve zvoleném zaměření s důrazem na vypracování praktického projektu závěrečné absolventské práce odpovídající obsahem zaměření vzdělávání. Studenti se seznamují rovněž se základy fungování právně-podnikatelského prostředí. Po celou dobu vzdělávání se studenti zdokonalují po stránce jazykové a v dějinách výtvarného umění.

Cizí jazyk: Čeština


Přijímací řízeníNahoru

Obsah přijímaček:
Přijímací řízení trvá jeden den. Student si předem připraví portfolio své dosavadní tvorby, které si přiveze s sebou k přijímacímu pohovoru. Týž den si ho i odveze. Soubor prací by měl obsahovat minimálně 15 vlastních prací bez omezení tématu. Preferujeme klasické techniky - kresby, malby, grafiky, fotografie. Případné multimediální práce přineste na CD nebo DVD ve standardních formátech. Přijímací řízení se skládá z: - pohovoru nad souborem domácích prací - výtvarné talentové zkoušky Podrobné informace zašle VOŠG po podání přihlášky.

Pozn. k přijímačkám: 1. kolo začátek června, 2. kolo začátek září

Pozn. k přihláškám: 1. kolo do konce května, 2. kolo do konce srpna


Kde se dá studovatNahoru
Multimediální umělecká tvorbaSoukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o.Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o.Porovnat

vyssiodborneskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Kurzy:

Učebnice:219 KčObjednat89 KčObjednat319 KčObjednat


Kontakty FakultyNahoru

Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o., Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o.
Telefon: 567 310 355
Web: www.susg.cz, www.vosg.cz
E-mail: vosg@susg.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 3.000 - 5.000,- Kč měsíčně. Školné je odstupňováno podle prospěchu studentů. V 1. ročníku podle výsledků přijímacího řízení.


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit