Řízení hotelového provozu (6542N04)

Studijní program: Řízení hotelového provozu (6542N)

Forma studia: Denní, Dálkové

Délka studia: 3, 3,5

Zaměření: Ekonomické, Hotelnictví a cestovní ruch

Náplň programu/oboru:
Kolik času při výběru dovolené věnujete výběru ubytování? Poměrně dost, přiznejte se! Sledujete po očku servis v restauraci? Přemýšlíte, jaké služby byste nabídli ve svém vlastním hotelu? Tak proměňte sen v realitu! Na vzdělávacím programu Řízení hotelového provozu vás naučíme všechno, co potřebujte znát pro management hotelu i provoz vlastního zařízení. Získáte znalosti manažerských technik, cenové politiky, zlepšení výkonu pracovníků i zvýšení úrovně služeb. Nemine vás studium ekonomie, práva a účetnictví, takže vás nezaskočí ani úřední záležitosti. Budete studovat intenzivně anglický jazyk, snadno se uchytíte jak v Česku, tak na druhé straně světa!

Cizí jazyk: Čeština

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Dny otevřených dveří probíhají v uvedené dny v čase od 9:00 do 16:00 hodin, případně kdykoliv po telefonické domluvě.

Obsah přijímaček:
Bez přijímacích zkoušek, součástí přijímacího řízení je motivační pohovor.

Pozn. k přijímačkám: Talentová přijímací zkouška je pouze u kombinované formy vzdělávacího programu Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Termín přihlášek: 31.5.2024

Pozn. k přihláškám: K prvnímu kolu přijímacího řízení je nutno podat přihlášku nejpozději k 31. 5. 2024. AHOL - Vyšší odborná škola pořádá několik kol přijímacího řízení a to až do cca poloviny měsíce října.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

AHOL - Vyšší odborná škola, AHOL - Vyšší odborná škola
Telefon: 724 331 877, 597 582 678
Web: http://www.ahol.cz
E-mail: aholvos@ahol.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Denní forma studia 19.400 - 19.800 Kč /rok (dle vzdělávacího programu) Dálková/kombinovaná forma studia – 23.200 - 23.800 Kč/rok (dle vzdělávacího programu) První splátka školného se hradí při podpisu Smlouvy o vzdělávání, pro další splatnost školného je možné zajistit splátkový kalendář.

Koleje: NE

Menza: ANO