Poděkujte oblíbenému profesorovi originálním dárkem

pr článek essence 2 2014

Několikrát za rok, především na konci školního roku, semestru nebo celého studia, řeší mnoho z nás, čím obdarovat naše milé pedagogy. Pugéty květin a dárkové koše neurazí, ale nenadchnou. Zkuste být originální a vybrat dárek pro učitelku nebo učitele, který v sobě spojuje vtip i nevšední nápad a dokonce možná učitele ještě něčemu naučí – prostřednictvím zážitku.

Kurz vaření třeba vás učitel ještě nemápr článek essence sushi 2 2014

Vtipný, ale také velmi užitečný a zábavný dárek je kurz vaření. Stačí jen vybrat, na jaký kurz oblíbeného pedagoga vyšlete. Co třeba thajská kuchyně, kurzy vaření v luxusním kulinářském ateliéru Ola Kala nebo příprava neodolatelného japonského sushi? To už je na vás. Pod vedením profesionálů zažije obdarovaný opravdový koncert chutí a vůní. I učitel se rád něco naučí!

Zasloužený pivní relax

Dárek v podobě certifikátu na pobyt v pivních lázních, darovaný na konci školního roku, se nevyrovná žádnému pr článek essence pivní lázně 2 2014jinému daru. Takový dárek je prostě správně „načasovaný“. Pivní lázně jsou vítaným relaxem a navíc blahodárně působí na zdraví každého z nás. Pokud jste slýchali od svých učitelů, že pro vás chtějí to nejlepší, zkuste jim to takovým dárkem tak trochu vynahradit. Darujte originální rekondiční lázeňskou terapii horkou, ale příjemnou koupelí s vůní piva, se směsí chmele a bylin. Takový dar mu bude závidět nejeden kolega.

Vyhlídkový let

Hledáte-li opravdovou bombu jako poděkování pro vašeho učitele, sáhněte po vyhlídkovém letu. Zkuste třeba netradiční let větroněm. Dárek namíchaný z romantického tichého letu bezmotorovým letadlem a dávkypr článek essence vyhlídkový let 2 2014 adrenalinu zůstane nezapomenutelným zážitkem. O bezpečnost se postará profesionální pilot a obdarovaný se jen může kochat pohledem z ptačí perspektivy. Vyberete-li akrobatický let větroněm, zažije obdarovaný opravdový adrenalin. Pokud byste raději zvolili „něco méně adrenalinového“, pak pošlete vašeho učitele třeba větroněm k nejvyšší hoře Jeseníků. Na takový pohled nezapomene a kdo ví, třeba se mu bude tato zkušenost hodit v nějaké hodině, při přednášce či semináři. Dárek, který učitel nečeká, který ho příjemně překvapí, dárek, kterému se jen tak něco nevyrovná a bude tím nejkrásnějším poděkováním.

 
 

 

10.2.2014