UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace (Obchodní akademie a VOŠ sociální)

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory
Vysoké školy>Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory (Mapa)
Typ školy: Krajské
IČ: 00602086

Telefon: 739 436 924
Web: www.oa-vos.cz
E-mail: voss@voss-ova.cz

Vyšší odborná škola sociální v Ostravě je zaměřena na přípravu sociálních pracovníků pro práci s osobami, které při řešení náročných životních situací potřebují pomoc profesionála (např. nezaměstnaní, osoby s handicapem, senioři, rodiny s dětmi, klienti v hmotné nouzi, osoby ohrožené sociálním vyloučením a osoby sociálně vyloučené apod.), a to jak ve státních, tak i nestátních organizacích. Pro tuto práci jsou absolventi vybaveni nejenom odbornými znalostmi, ale především připraveni po stránce osobnostní a etické.
Výuka na VOŠ probíhá na adrese Zelená 40A, Moravská Ostrava

Typ studia: Denní, Dálkové, Kombinované

Ředitel: Mgr. Bc. Viktor Csölle, zástupce statutárního orgánu

zobrazit více
Přijímací řízeníNahoru
Přijímací zkoušky:
bez přijímací zkoušky
Přijímací zkoušky (cena):
0 Kč
Přihlášky ke studiu (termín):
1. kolo do konce května
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Vzdělání ve vyšších odborných školách zřizovaných státem se poskytuje za úplatu. Výše školného na sociálně právních oborech činí 3.000, - Kč na školní rok. Hradí se přímou platbou ve dvou splátkách, nejpozději do 15. října a do 15. února (vyhl. č. 10/2005 Sb. ze dne 27. 12. 2004). V případě přerušení, zanechání studia nebo vyloučení se školné nevrací. Přijatí uchazeči o studium musí uhradit první splátku, tj. Kč 1.500, - , nejpozději do 15 dnů po obdržení rozhodnutí o přijetí.

Studijní programy/oboryNahoru
Název:
Typ:
Jazyk:
Forma:
Zaměření:
Sociální pedagogika (7532N06) Čeština Denní, Dálkové
 
Sociální práce (7532N01) Čeština Denní, Dálkové, Kombinované
 
Zobrazit vše

 

Zaměření:

Kontakty

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory (Mapa)
Typ školy: Krajské
IČ: 00602086

Telefon: 739 436 924
Web: www.oa-vos.cz
E-mail: voss@voss-ova.cz

Zobrazení detailu: 26 507, vyhledáno: 558 181

Zobrazení detailu letos: 41, vyhledáno: 684

Doporučené články:

článek státní maturita 2024 kampomaturite.cz

Státní maturita 2024

I v roce 2024 mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem a zůstává povinná zkouška z českého jazyka a literatury. 

 

Celý článek

články jak se dostat na obor psychologie kampomaturite.cz

Jak se dostat na obor psychologie

Obor lze v různých podobách studovat na 5 veřejných a 3 soukromých vysokých školách s akreditací MŠMT. Další programy školy nabízejí v souvisejících oborech a specializacích (manažerská psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika a další učitelské obory). Hledáte podrobné informace včetně ukázkového testu? Stáhněte si zdarma náš e-book aktualizovaný pro rok 2024.

Celý článek

články jak se dostat na humanitní obory

Jak se dostat na humanitní obory

Psychologii, filozofii, logiku, politologii, sociologii, sociální politiku a sociální práci, historické vědy, filologii, pedagogiku, informační studia a knihovnictví, překladatelství a tlumočnictví, obecnou teorii a dějiny umění a kultury a další programy a obory lze studovat na 59 fakultách veřejných vysokých škol. Humanitní obory jsou dále v nabídce na 12 soukromých vysokých školách. Učitelské obory můžete studovat na 9 pedagogických fakultách, dvou institutech a jednom ústavu, a téměř na všech veřejných vysokých školách od uměleckých až po ekonomické či technické. Pedagogicky zaměřené obory nabízejí také soukromé vysoké školy. Učitelské, ekonomicky zaměřené obory a obory psychologie uvádíme v samostatném článku.

 

 

 

Celý článek