VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Zd. Fibicha 2778, 43401  Most (Mapa)
Typ školy: Veřejné VOŠ
IČ: 49872427

Telefon: 417 637 477
Web: http://www.vos-sosmost.cz/
E-mail: skola@vos-sosmost.cz

Naše škola zahájila vyšší odborné vzdělávání v roce 1996 s programem Sociálně právní činnost. V této oblasti měla škola dobrou tradici již ze 70. let. O obor byl velký zájem a s uplatněním absolventů nebyly žádné problémy. Tento stav přetrvává do současnosti, neboť veřejnost má o tento obor trvalý zájem a obor je vždy v přijímacím řízení zcela naplněn. Od roku 2009 je obor nabízen i v dálkové formě vzdělávání s dobou studia 3 roky.

Po roce 2000 škola na základě významných změn probíhajících v regionu začala připravovat další vzdělávací program Firemní ekonomika. Tímto programem škola reagovala na velkou restrukturalizaci gigantů na trhu práce v oblasti chemického a důlního průmyslu v regionu s cílem produkovat absolventy schopné zvládat samotné podnikání a podílet se na vytváření pracovních míst právě na Mostecku. Vzdělávání v denní formě bylo zahájeno v roce 2003 a v roce 2009 i v dálkové formě.

Koncem prvního desetiletí, kdy se škole podařilo zvládnout opakovanou akreditaci uvedených programů škola také získala akreditaci pro další vzdělávací program Právní asistence jak pro denní tak pro dálkovou formu vzdělání a jeho výuka započala v roce 2010.

Vyšší odborná škola se sloučením k 1. září 2009 se Střední zdravotnickou školou a vyšší odbornou školou zdravotnickou ještě rozšířila o další program vzdělávání Diplomovaná všeobecná sestra v denní a kombinované formě vzdělání.

Posledním nabízeným vzdělávacím programem je Předškolní a mimoškolní pedagogika, jehož výuka byla zahájena k 1.9.2014 a to jak v denní, tak i v dálkové formě vzdělání. Tímto programem škola reagovala na měnící se požadavky na kvalifikaci pedagogických pracovníků ve školství. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem výuky oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika na úrovní středního vzdělávání má škola odpovídající personální a kvalitní materiální zázemí pro vyšší úroveň v tomto směru vzdělání.

Pozice Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické se na trhu vzdělávání upevňuje a zájem o tento typ vzdělávání se potvrzuje každoročním nárůstem studentů této školy. V současné době studuje na naší škole 400 studentů denního vzdělávání a 450 studentů dálkové formy vzdělávání. Domníváme se, že škola přispívá ke stabilizaci trhu práce celého regionu a že kvalita absolventů a jejich úspěšné zařazování na trhu práce posílí renomé školy.
zobrazit více

Typ studia: Denní, Dálkové, Kombinované

Ředitel: Ing. Jitka Hašková

Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
20. 2. 2008 a 10. 4. 2008 od 8:00 do 16:00
Počet studentů:
160
Přijímací zkoušky:
Bez přijímací zkoušky
Přihlášky ke studiu (termín):
1. kolo do konce května, případné 2. kolo do konce července, 3. kolo do začátku září
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: PA a SPČ 2 500, - Kč/rok, ostatní obory 3 000, - Kč/rok

Studijní programy/oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Diplomovaná dětská sestra (5341N51)  
Diplomovaná všeobecná sestra (5341N11)  
Diplomovaný nutriční terapeut (5341N11)  
Firemní ekonomika (6341N11)  
Právní asistence (6841N05)  
Předškolní a mimoškolní pedagogika (7531N03)  
Sociálně právní činnost (7532N05)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 47197

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

článek státní maturita 2024 kampomaturite.cz

Státní maturita 2024

I v roce 2024 mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem a zůstává povinná zkouška z českého jazyka a literatury. 

 

Celý článek

články - status studenta

Status studenta 2024 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek

články dny otevřených dveří vš 2023 a 2024

Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

Hlavní nápor akcí, pořádaných veřejnými vysokými školami, probíhá v zimě. V dalších měsících už převažují dny otevřených dveří, které konají soukromé vysoké školy. Nenechte si utéct akce fakult, které vás zajímají.

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit