UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196 (VOŠ, Obch.akad. a Jazyk.škola s práv.SJZ)

Plánická 196, 33901  Klatovy
Vysoké školy>Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196

Plánická 196, 33901  Klatovy (Mapa)
Typ školy: Veřejné
IČ: 61781771

Telefon: 376 313 556
Fax: 376 310 939
Web: www.oakt.cz
E-mail: obchodniakademiekt@seznam.cz

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky představuje jedinou školu v regionu, která nabízí široké spektrum vzdělání od středoškolského přes vyšší pomaturitní vzdělávání, samostatné jazykové vzdělávání doplněné vlastními služeb v oblasti ubytování a stravování.

Uchazeči o studium na střední škole si mohou vybrat ze vzdělávacích programů obchodní akademie (jazykové nebo sportovní zaměření), zdravotnický asistent, zdravotnické lyceum, kosmetické služby.

Absolventi střední školy s maturitou mohou pokračovat na vyšší odborné škole v akreditovaných programech (účetnictví a daně nebo bankovnictví)v denní i kombinované formě, popřípadě v jednoletých pomaturitních kurzech anglického nebo německého jazyka.

Uchazeči bez rozdílu věku mohou studovat různé cizí jazyky, jejichž úroveň je ověřena certifikáty nebo státní jazykovou zkouškou.

Typ studia: Denní, Kombinované

Ředitel: Ing. Soňa Rabušicová

zobrazit více
Přijímací řízeníNahoru
Počet studentů:
191
Přijímací zkoušky:
bez přijímací zkoušky.
Přihlášky ke studiu (termín):
1. kolo do konce května
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Výše školného na zimní a letní období činí za každé období Kč 1500,-

Studijní programy/oboryNahoru
Název:
Typ:
Jazyk:
Forma:
Zaměření:
Bankovnictví (6343N03) Čeština Denní, Kombinované
 
Účetnictví a daně (6341N22) Čeština Denní, Kombinované
 
Zobrazit vše

 

Zaměření:

Kontakty

Plánická 196, 33901  Klatovy (Mapa)
Typ školy: Veřejné
IČ: 61781771

Telefon: 376 313 556
Fax: 376 310 939
Web: www.oakt.cz
E-mail: obchodniakademiekt@seznam.cz

Zobrazení detailu: 23 830, vyhledáno: 547 922

Zobrazení detailu letos: 25, vyhledáno: 1 543

Doporučené články:

Články - na které vš se dostanete bez přijímaček

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček?

V našem přehledu najdete ty fakulty veřejných VŠ, kde se alespoň na 1 program či obor můžete dostat bez přijímací zkoušky, aniž byste o prominutí přijímaček museli žádat. Na mnoha dalších oborech vám navíc přijímací zkoušky prominou - stačí mít určitý studijní průměr, absolvovat příslušný počet let vybraný předmět, vykázat účast v olympiádě nebo soutěži z daného předmětu. Konkrétní požadavky pro rok 2024 najdete na www.VysokeSkoly.com.

Celý článek

článek státní maturita 2024 kampomaturite.cz

Státní maturita 2024

I v roce 2024 mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem a zůstává povinná zkouška z českého jazyka a literatury. 

 

Celý článek

článek jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol žurnalistika a mediální studia

Jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 6 fakult veřejných škol a 9 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách pedagogických. Pokud vás zajímají jiná zaměření (dramaturgie, scénáristika apod.), najdete je na uměleckých fakultách a školách po celé ČR - podrobnější informace včetně náplně oborů a podmínek přijímacího řízení uvádíme na www.VysokeSkoly.com

 

Celý článek