VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf (Mapa)
Typ školy: Veřejné VOŠ
IČ: 18383874

Telefon: 412 315 011
Web: www.skolavdf.cz
E-mail: jitka.nagyova@skolavdf.cz

Absolventi této školy mají vysokou uplatnitelnost na trhu práce díky souvislým půlročním praxím s vazbou na podnikatelskou sféru.

Cílem vzdělávacích programů je získání odborných technických, netechnických i uměleckořemeslných vědomostí např.
v oblasti informační, strojírenské, právní, ekonomické, sociální, zdravotní či uměleckých. Škola je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek a Fakultní školou Technické univerzity Liberec. Absolventi naší VOŠ mají možnost, dle druhu ukončeného vzdělávacího programu, studovat dále v navazujícím jednoletém bakalářském, případně v navazujícím magisterském programu na následujících VŠ: METROPOLITNÍ UNIVERSITA PRAHA, UNIVERZITA KARLOVA PRAHA, teologická fakulta, UJEP ÚSTÍ NAD LABEM, pedagogická fakulta.

VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR, Varnsdorf získala v roce 2012 certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2009 systému managementu kvality pro proces vzdělávání. Škola patří k jedné z několika škol v Ústeckém kraji, kterým se podařilo tento certifikát získat. Pro žáky a rodiče je tak zaručeno, že systém řízení školy je pravidelně prověřován certifikačním orgánem a proces vzdělávání probíhá dle jasných pravidel s ohledem na kvalitu výuky, hospodárnost a bezpečnost práce.

Mimo standardní certifikáty mohou žáci či studenti získat i řadu dalších odborných způsobilostí.

 

zobrazit více

Typ studia: Denní, Dálkové, Kombinované

Ředitel: Ing. Bc. Petr Kotulič

Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
Aktuální data najdete na www.skolavdf.cz
Počet studentů:
30
Přijímací zkoušky:
1. kolo konec června, 2. kolo 2. polovina srpna
Přihlášky ke studiu (termín):
Pro 1. kolo přijímacího řízení květen, pro 2. kolo přijímacího řízení červenec, v případě nenaplnění kapacit se vypisují další kola přijímacího řízení do konce října. Podrobné informace o přijímacím řízení v jednotlivých vzdělávacích programech jsou na: www.skolavdf.cz
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Veřejnosprávní činnosti (školné ve výši 2500 Kč/1rok) Cestovní ruch (školné 4000 Kč/1 rok) Informační technologie (školné 3000 Kč/1rok), Výroba, přenos a užití elektrické energie (školné 3000 Kč/1rok) Počítačová grafika v technických oborech (školné 3000 Kč/1rok) Strojírenství s využitím CAD/CAM technologií (školné 3 000 Kč/rok) Bezpečnostně právní činnosti (školné 2500 Kč/1 rok) Sociální práce (školné 3.000 Kč/1 rok) Diplomovaná všeobecná sestra (školné 3.000 Kč/1 rok) Produktový design (školné 5.000 Kč/1 rok)

Studijní programy/oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Bezpečnostně právní činnosti (6842N08)  
Cestovní ruch (6543N01)  
Diplomovaná všeobecná sestra (5341N11)  
Informační technologie (2647N04)  
Počítačová grafika v technických oborech (2647N08)  
Produktový design (8241N21)  
Sociální práce (7532N01)  
Strojírenství s využitím CAD/CAM technologií (2341N08)  
Veřejnosprávní činnosti (6843N04)  
Výroba, přenos a užití elektrické energie (2641N04)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 34592

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

článek státní maturita 2022 kampomaturite.cz

Státní maturita 2023

Státní maturitu zatím nečekají žádné drastické změny. Stejně jako v předchozím roce by se na vysvědčení společné části nemělo objevit známkování (pouze hodnocení uspěl/neuspěl), písemné a ústní zkoušky u ČJ a jazyků zůstávají nadále v profilové části a kromě povinné zkoušky z ČJL mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem. 

 

Celý článek

články - status studenta

Status studenta 2023 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek

články dny otevřených dveří vš 2023 a 2024

Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

Hlavní nápor akcí, pořádaných veřejnými vysokými školami, probíhá v zimě. V dalších měsících už převažují dny otevřených dveří, které konají soukromé vysoké školy. Nenechte si utéct akce fakult, které vás zajímají.

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit