VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Otestujte se před přijímačkami online

článek online testy vysokeskoly.com

Chcete změřit formu před přijímacími zkouškami? Vyzkoušejte testy online na www.VysokeSkoly.com/testy. Vyhodnocení vám dorazí hned do e-mailu, navíc obdržíte přehled správných odpovědí a zjistíte svoji úspěšnost. Testy k přijímacím zkouškám vysokých škol z minulých let a odkazy na testy k aktuálnímu přijímacímu řízení (někde i s řešením) spolu s ukázkami testů z našich učebnic k přijímacím zkouškám najdete na http://www.kampomaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online/.

 

Z jakých předmětů a oborů se můžete vyzkoušet?

Na http://www.kampomaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online/ jsme shromáždili ukázky stovek testových variant k přijímacím zkouškám z minulých let. Na konci přehledu najdete aktualizované odkazy na weby škol a fakult, kde nabízejí vzorové testy pro letošní přijímací řízení. Z nejžádanějších oborů vybíráme například psychologii, právo, medicínu, jsou zde ale i další předměty.

Pokud váháte, zda si zakoupit některou z našich učebnic k přijímacím zkouškám, na tomto odkazu najdete ukázky testů z těchto učebnic.

Mohlo by vás také zajímat:

Podívejte se, jak se na dostat na nejžádanější obory - stáhněte si e-booky zdarma, podívejte se na videa: právamedicínapsychologieekonomiehumanitní oboryTSP OSPPolicejní akademie ČR, technické obory

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky? Sežeňte si učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Průvodce maturitou: Co, kdy, kde, kritéria hodnocení, vzorové i ostré testy

14.4.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit