VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Akademie žurnalistiky – unikátní propojení studia s praxí, kterou jinde nenajdete! Možnost zasílat přihlášky do 31. 8. 2016.

PR článek AKAZ PB VOŠ 8 2016

Zajímala by vás práce v největším českém deníku, chtěli byste zjistit, jak se v dnešní žurnalistice mohou využívat multimediální přístupy? Jsou sociální sítě nebo blogy vaším koníčkem a přemýšlíte nad jejich praktickým využitím? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, jste na správné adrese! Akademie žurnalistiky stojí na základech kvalitní novinařiny, ale nabízí i inovativní přístupy. Nemusíme reagovat na trendy v médiích. My je tvoříme! A vy máte nyní jedinečnou možnost tvořit je s námi.

Akademie žurnalistiky a nových médií je projekt PB – Vyšší odborné školy a Střední školy managementu s.r.o. s vydavatelstvím CZECH NEWS CENTER a. s. Toto úzké spojení etablované školy s  největším mediálním domem u nás je zárukou kvalitního a na praxi zaměřeného vzdělání, po jehož dokončení je absolvent s titulem diplomovaný specialista (DiS.) teoreticky i prakticky vytrénovaný hotový novinář, schopný okamžitě nastoupit do jakéhokoliv média (ať už čistě printového, onlinového, audiovizuálního nebo multimediálního). Přesně zná odborné, technologické i etické principy profese, fungování mediálních domů i interakci se zdroji a publiky. Uplatnění získá zejména v mediálním prostředí, tzn. v multimediálních domech, vydavatelstvích a korporacích, v redakcích nových i tradičních médií. Profesně se může dále profilovat zejména na pozicích šéfredaktor, redaktor, reportér, editor, komentátor, mediální plánovač a analytik, tiskový mluvčí či PR specialista.

Studenty Akademie žurnalistiky pro budoucí kariéru teoreticky i prakticky připravují nejen profesionální novináři, ale také zkušení experti z oblasti inzerce, marketingu, výroby, distribuce či digitálních médií. Zájemci si mohou vybrat mezi denní či kombinovanou formou studia. Školné činí 27.000 Kč na rok. Velkým benefitem je pro studenty možnost vybudování vztahů uvnitř redakcí či back-officových oddělení již během studia a po jeho dokončení získat okamžitou možnost pracovní smlouvy. 

Zajímá Vás práce v médiích? Ozvěte se nám!

Přihlášky ke studiu přijímáme do 31. 8. 2016. Více informací o studijním programu, podmínkách přijímacího řízení a mnoho dalšího získáte na adrese: www.akaz.cz nebo na www.facebook.com/akaz.praha.

 

 

15.8.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit