VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Cestovní ruch a letecká doprava – perspektivní obory

PR článek VŠO 2013

Studium praktických disciplín s profesionály z praxe. Moderní prostředí v centru Prahy. Přiměřené školné. Ideální podmínky pro skloubení studia a práce. Dobré uplatnění na trhu práce. Mezinárodní renomé školy. To vše naleznete na VŠO v Praze.

Když nechcete studovat jen teorii

Zkušení pedagogové a odborníci z praxe připravují již třináct let své studenty pro uplatnění v oblasti turismu na Vysoké škole obchodní v Praze, na škole s dobrou pověstí, inovativním přístupem ke studiu a s příjemným moderním prostředním v centru Prahy. Škola klade vysoký důraz na získávání praxe během studia a přizpůsobuje studijní programy časovým možnostem svých studentů.

Cestovní ruch a letecká doprava jsou perspektivní obory

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze vás připraví na výkon středních i top manažerských a marketingových funkcí v podnicích cestovního ruchu, v hotelovém managementu, v rámci státní a veřejné správy i v mezinárodních institucích. V bakalářském programu nabízí obory Cestovní ruch, Informatika v cestovním ruchu, Služby letecké dopravy a Průvodcovská činnost. Rozhodnete-li se pro nový bakalářský obor Letový provoz, získáte během tří let komplexní přípravu pro oblast civilního letectví a letového provozu a najdete uplatnění jako výkonní manažeři provozovatelů letecké dopravy, v letových provozních službách, ve výkonném managementu letišť nebo ve státních organizacích civilního letectví. Nebo budete moci následně pokračovat ve dvouletém magisterském studiu oboru Management leteckých podniků a připravit se tak na výkonné manažerské posty leteckých podniků v širším spektru leteckého provozu. Druhým magisterským oborem VŠO je Management cestovního ruchu.
„Na naší škole klademe velký důraz na propojení s praxí, neboť jsme si vědomi její důležité role při uplatnění absolventů na trhu práce. Studenti například úzce spolupracují s Národním památkovým ústavem, letištěm Václava Havla nebo Českým Aeroholdingem,“ říká Pavel Neset, prorektor pro studijní činnost VŠO v Praze.

Čas na práci i studium

Vysoká škola obchodní je také ideální cestou k nabírání pracovních zkušeností a budování vlastní kariéry již během studia. Nečekají vás žádné dlouhé prostoje mezi výukou, přednášky a semináře vám zaberou maximálně tři dny v týdnu. Prezenční studium na VŠO je uzpůsobeno tomu, abyste měli dostatek času pro získání potřebné praxe i finančních prostředků na studium. Při kombinovaném studiu budete školu navštěvovat pouze dvakrát za měsíc, a to o víkendech. Škola má na zřeteli neustálé zlepšování podpory a komfortu svých studentů, proto investuje značné částky do svého prostředí a do informačního systému. Ten usnadňuje veškeré studijní náležitosti a zrychluje komunikaci studenta s vyučujícími a se všemi odděleními. Školné se pohybuje v rozmezí 22 000 Kč – 25 000 Kč za semestr.
Více informaci získáte na www.vso.cz nebo se přijďte podívat na den otevřených dveří.
 

12.3.2013
PR článek VŠO CR a letecká doprava 2013
PR článek VŠO CR a letecká doprava 2013 2


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit