EDUCA MYJOB Liberec 2019 může nastínit zajímavou budoucnost každému

PR článek Educa 2019 logo

Již od 10. do 12. října se v liberecké Home Credit Areně uskuteční jeden z nejvýznamnějších veletrhů vzdělávacích a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB Liberec 2019, který je současně největším takovým veletrhem na severu Čech. Na EDUCE se každoročně sejdou zástupci více než 60 škol a školských zařízení a 60 firem nejen z Libereckého kraje a návštěvníkům představí možnosti jejich budoucího uplatnění a směřování.

PR článek Educa 9 2019 truhlářiAť už tedy nějakou představu o svém budoucím směřování máte, nebo stále objevujete možnosti a své preference, veletrh EDUCA vám má rozhodně co nabídnout. Především díky možnosti setkat se s potenciálními zaměstnavateli si každý může udělat obrázek o tom, jaké pozice a obory jsou dnes na trhu práce opravdu žádané a jaké možnosti v Libereckém kraji, České republice i zahraničí existují v uplatnění absolventů nejrůznějších oborů. Na veletrhu současně budou zaměstnavatelé prezentovat například i své programy pro studenty i absolventy.

Součástí veletrhu EDUCA MYJOB Liberec 2019 je i bohatý doprovodný program. V něm si každý návštěvník bude moci například vyzkoušet přijímací zkoušky na střední i vysoké školy nanečisto v Testovacím centru Scio. V něm také bude možné se zástupci společnosti Scio probrat možnosti přípravy na přijímací zkoušky.

EDUCA letos přináší mnoho novinek včetně dvou soutěží pro veřejnost

PR článek Educa 9 2019 chemická showDalšími novinkami na EDUCE 2019 jsou také dvě soutěže pro veřejnost – Pozdrav EDUCU a EDUCA PRESS PHOTO 2019. Soutěž Pozdrav EDUCU je určená pro celé třídy 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a pro studenty středních škol. Zapojené kolektivy mají za úkol formou zábavného videa vyjádřit, jak moc a proč se na veletrh EDUCA MYJOB Liberec 2019 těší. Hlavní cenou v soutěži je 10 000 Kč na třídní výlet snů, dále pak například soukromé promítání v multikině Cinestar pro celou třídu a spousta dalších cen.

EDUCA PRESS PHOTO 2019 je soutěž pro všechny amatérské fotografy, která chce svým tématem Photo Sapiens: Člověk a učení, práce, zábava přitáhnout pozornost k těmto běžným a dnes i trochu opomíjeným činnostem. Do EDUCA PRESS PHOTO 2019 se může zapojit každý bez rozdílu věku. Soutěží se například o fotokurzy od spolupořadatele soutěže Liberecké školy fotografie, VIP fotozážitek na jedinečném koncertu skupiny Scooter v Home Credit Areně, trofej od společnosti Lasvit a o další zajímavé ceny. Deset finalistů soutěže navíc bude součástí výstavy nejlepších fotografií soutěže, která proběhne v nákupním centru Forum Liberec po skončení veletrhu.

PR článek Educa 9 2019 robotDo obou soutěží je stále možné se přihlásit až do 30. září 2019. Více detailů a přesné podmínky soutěží najdete na http://www.educaliberec.cz/. Vítězové Pozdrav EDUCU i EDUCA PRESS PHOTO 2019 budou vyhlášeni v průběhu veletrhu na hlavním pódiu v Home Credit Areně.

Veletrh EDUCA MYJOB Liberec 2019 je určený opravdu pro každého a každému také může pomoci najít ten nejlepší směr pro svou studijní i profesní budoucnost. Vstup na veletrh je zdarma.

 

23.9.2019