VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

EDUCA MYJOB Liberec 2019 může nastínit zajímavou budoucnost každému

PR článek Educa 2019 logo

Již od 10. do 12. října se v liberecké Home Credit Areně uskuteční jeden z nejvýznamnějších veletrhů vzdělávacích a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB Liberec 2019, který je současně největším takovým veletrhem na severu Čech. Na EDUCE se každoročně sejdou zástupci více než 60 škol a školských zařízení a 60 firem nejen z Libereckého kraje a návštěvníkům představí možnosti jejich budoucího uplatnění a směřování.

PR článek Educa 9 2019 truhlářiAť už tedy nějakou představu o svém budoucím směřování máte, nebo stále objevujete možnosti a své preference, veletrh EDUCA vám má rozhodně co nabídnout. Především díky možnosti setkat se s potenciálními zaměstnavateli si každý může udělat obrázek o tom, jaké pozice a obory jsou dnes na trhu práce opravdu žádané a jaké možnosti v Libereckém kraji, České republice i zahraničí existují v uplatnění absolventů nejrůznějších oborů. Na veletrhu současně budou zaměstnavatelé prezentovat například i své programy pro studenty i absolventy.

Součástí veletrhu EDUCA MYJOB Liberec 2019 je i bohatý doprovodný program. V něm si každý návštěvník bude moci například vyzkoušet přijímací zkoušky na střední i vysoké školy nanečisto v Testovacím centru Scio. V něm také bude možné se zástupci společnosti Scio probrat možnosti přípravy na přijímací zkoušky.

EDUCA letos přináší mnoho novinek včetně dvou soutěží pro veřejnost

PR článek Educa 9 2019 chemická showDalšími novinkami na EDUCE 2019 jsou také dvě soutěže pro veřejnost – Pozdrav EDUCU a EDUCA PRESS PHOTO 2019. Soutěž Pozdrav EDUCU je určená pro celé třídy 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a pro studenty středních škol. Zapojené kolektivy mají za úkol formou zábavného videa vyjádřit, jak moc a proč se na veletrh EDUCA MYJOB Liberec 2019 těší. Hlavní cenou v soutěži je 10 000 Kč na třídní výlet snů, dále pak například soukromé promítání v multikině Cinestar pro celou třídu a spousta dalších cen.

EDUCA PRESS PHOTO 2019 je soutěž pro všechny amatérské fotografy, která chce svým tématem Photo Sapiens: Člověk a učení, práce, zábava přitáhnout pozornost k těmto běžným a dnes i trochu opomíjeným činnostem. Do EDUCA PRESS PHOTO 2019 se může zapojit každý bez rozdílu věku. Soutěží se například o fotokurzy od spolupořadatele soutěže Liberecké školy fotografie, VIP fotozážitek na jedinečném koncertu skupiny Scooter v Home Credit Areně, trofej od společnosti Lasvit a o další zajímavé ceny. Deset finalistů soutěže navíc bude součástí výstavy nejlepších fotografií soutěže, která proběhne v nákupním centru Forum Liberec po skončení veletrhu.

PR článek Educa 9 2019 robotDo obou soutěží je stále možné se přihlásit až do 30. září 2019. Více detailů a přesné podmínky soutěží najdete na http://www.educaliberec.cz/. Vítězové Pozdrav EDUCU i EDUCA PRESS PHOTO 2019 budou vyhlášeni v průběhu veletrhu na hlavním pódiu v Home Credit Areně.

Veletrh EDUCA MYJOB Liberec 2019 je určený opravdu pro každého a každému také může pomoci najít ten nejlepší směr pro svou studijní i profesní budoucnost. Vstup na veletrh je zdarma.

 

23.9.2019


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit