VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

MoneyMánie – brána do světa financí

money-mania-logo-200

Už téměř rok pomáhá internetový portál MoneyMánie.cz svým návštěvníkům nahlédnout a pochopit velký a zároveň zajímavý svět peněz a bankovnictví. Je určen zejména mladým lidem, stejně dobře však může posloužit také učitelům, kteří zde naleznou podklady pro svou výuku v atraktivní on-line formě.

money-mania-logo-450

Jak vysvětlit mladým dnes už relativně komplikovaný svět financí, bez kterého se však v životě neobejdou, je stále výzvou nejen ve školách, ale i rodinách. Jedna z cest, kterou zvolila právě MoneyMánie.cz, je interaktivní forma vzdělávacího portálu kombinovaného se zábavou a soutěžemi. Díky tomu přibližuje a objasňuje bankovní produkty, služby či finanční pojmy v jazyce a formě, jež jsou pro mladé běžné.

 

Internetové stránky MoneyMánie.cz jsou rozděleny do několika částí. Kapitola Finanční svět se zaměřuje na jednotlivé finanční služby a produkty v podobě, v jaké se s nimi na trhu nejčastěji setkáme. V kapitole Životní situace pak nalezneme životní etapy člověka z pohledu jeho finančních potřeb. Nechybí slovníček pojmů, zajímavé odkazy, on-line testy či aktuality ze světa kultury, sportu či školství.

 

money-mania-postavicky

 

Celým portálem provází uživatele interaktivní postavička Money, kterou si každý může po registraci upravit podle svých preferencí. Postavička Money pak může být např. modrooká, dlouhovlasá rockerka nebo blonďatý skejťák? Vedle toho mohou registrovaní návštěvníci každý měsíc soutěžit o zajímavé a hodnotné ceny, zapojit se do diskusí, odeslat kamarádovi vzkaz či přání s vlastní fotkou nebo si zahrát online hru. Na stránkách jsou k dispozici ke stažení nejrůznější tapety do mobilu či pozadí na plochu počítače. Aktuální dění ze světa MoneyMánie lze sledovat rovněž na Facebooku, kam můžete směřovat také své dotazy a návrhy na zlepšení stránek.

 

Více na www.MoneyMánie.cz

 

21.9.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit