Najít práci hned po škole?

Najít práci hned po škole?

Najdi si práci, kterou chceš, ne která na tebe v lepším případě zůstane! Na www.inwork.cz najdeš spoustu nabídek práce vhodných právě pro absolventy, a to z celé ČR. Nemáš čas denně prohledávat nabídku? Nechej si to nejnovější zdarma posílat na email :-)

Vysněné povolání

Vysněné povolání má asi málokdo, není to však nereálné. Všichni tito "šťastlivci" však mají minimálně jedno společné - a to snahu. Ideální práce jim asi do klína nespadla, museli pro to něco udělat, tuto práci si najít.... Tak proč si ji nemůžete najít i vy? Stačí začít hledat, a půlka je hotova. 

Nastartuj svou kariéru včas.

Důležité je začít pracovat ideálně hned po škole a získat cennou praxi. Vhodné nabídky práce pro absolventy najdete na specializovaném pracovním portále www.inwork.cz. Jsou přehledně roztřízené dle lokalit, můžete si je filtrovat dle různých kritérií (např. oboru či profesí). K odpovědi můžete přiložit svůj životopis, což nyní většina personalistů již vyžaduje.

Nemám čas ztrácet čas...

Jestliže nemáte moc času (kdo ho má, že?), jistě oceníte speciální funkci "hlídacího psa," který vám bezplatně bude na email posílat vždy nové nabídky práce na email přesně dle vybraných kritérií, např. práce v Brně v oboru Ekonomika. Dostanete se tak k novým nabídkám většinou dříve než ostatní, čímž výrazně zvýšíte svou šanci na úspěch...

Jak zvýšit šanci na úspěch?

Důležitý je správně napsaný motivační dopis (úvodní informace o vás, proč jste právě Vy ten správný kandidát...) a životopis, úspěch na přijímacím pohovoru a další. Právě o těchto ale i dalších tématech si můžete přečíst v rubrice Články nebo Poradna. Šanci na přijetí máte hodně ve svých rukou, tak pro to něco udělejte....

www.inwork.cz 

28.11.2013