VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album "Definitely different".

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album V rámci zpěvákova live show vystoupila taneční skupina JAD dance company, Benův americký producent a zpěvák Verse-atila.

Ben Cristovao uvedl i svůj nový videoklip k singlu Give me some more v režii frontmana Support Lesbiens Kryštofa Michala. Roadshow proběhla v pátek, 25. června, v Žilina v Obchodním centru Dubeň, pak v sobotu 26. června Košice, v Obchodním centru Galerie. A na závěr, v neděli 27.června v Avion Shopping Parku Bratislava. Tato slovenská roadshow bude mít své pokračování po České republice, která odstartuje v Karlových Varech dne 7.7.2010 v nákupním centru Fontána.


Zajímavostí je, že zpěváka na jeho turné podporovala a i nadále podporuje jeho škola, Anglo-American University. "Této podpory si velmi vážím, nejen že tam studuji, ale její zástupci mi s turné moc pomohli " dodává Ben.

Anglo-American University je nejstarší soukromá vysoká škola v České republice.Vyučovacím jazykem je výhradně angličtina a dosud na ní studovali a studují posluchači z více než 60 zemí světa, kterým přednášejí odborníci s diplomy z Harvardu, Yale, Stanfordu a dalších prestižních, nejen amerických univerzit. Škola zároveň poskytuje širokou škálu prospěchová stipendia, díky kterým mohou ti nejlepší studovat zdarma.

prague_college_ben

13.7.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit