VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

Usnadněte si život... Naučte se jazyk... A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? A co takhle si doplnit kvalifikaci, s kterou se nikde neztratíte a využijete ji v jakékoli profesi. A to naprosto „bezbolestně“- večerně a nebo dálkově?

Profesionální a příjemné pomaturitní studium pro všechny

 

Pomaturitní vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové jednoleté pomaturitní studium nejen pro maturanty, ale i pro ostatní zájemce o kvalitní intenzivní jazykové studium – ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, vysokoškoláci; všechny vstupní pokročilosti.

 

 • Kromě angličtiny vám BI nabízí plnohodnotné pomaturitní/intenzivní studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně  (20 lekcí týdně) nebo v kombinaci (20 – 32 lekcí).
 •  

 • K základnímu cizímu jazyku si můžete přibrat studium druhého nebo dokonce třetího cizího jazyka – na výběr máte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu či ruštinu.
 •  

 • Studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty kvalifikačního studia Obchodní management (moduly: firemní management, právo, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,...) nebo Obsluha PC. Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát IES, London o této kvalifikaci. Tyto obory můžete studovat také samostatně - dálkově či večerně.
 •  

  Skladba a cíl studia

   

  4 hodiny denně, 5 dnů v týdnu, 4 týdny měsíčně, zkrátka celý školní rok budete krok po kroku překonávat jazykové bariéry a nabývat plynulosti ve svém cizojazyčném projevu. Vybudujete si širokou slovní zásobu, získáte jistotu v praktickém používání gramatiky, rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy profesního jazyka a obchodní korespondence.

   

  Na konci kurzu zjistíte, že cizí jazyk umíte aktivně používat a že už se vám při rozhovoru s cizincem neklepou kolena a čelo se nerosí kapkami nervózního potu.

   

  Hmatatelné ukončení studia

   

  Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení o absolvování kurzu, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách. Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL; z němčiny ZD, ZMP, ZOP; z francouzštiny DELF, DALF; ze španělštiny DELE). Předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma, studenti jsou v průběhu studia motivováni bodovým hodnotícím systémem, díky čemuž mají u těchto zkoušek vysokou úspěšnost.

   

  Slevy a bonusy

   

  Školné již od neuvěřitelných 19.900,-Kč!

   

  Přihlašte se a zaplaťte pomaturitní jazykové studium do 31.7. (resp.do 31.8.) 2012


  Získáte sympatickou :) slevu 2000 Kč při červencové registraci, dále standardní slevu 1000 Kč pro "starší" studenty a 1000,-Kč slevu při platbě do 31.8.2012.

   

  Při doložení účasti na Scio testech (kopie výsledku nebo certifikát či pouze doklad o platbě testu) získáváte časově neomezenou slevu 4000,-Kč.

  A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte Vy i oni další slevu 1500,-Kč a to i kdykoliv později a za každou přihlášenou osobu na Vaše doporučení.

   

  Pokud budete sledovat naše webové stránky, zjistíte,že řada dalších neodolatelných bonusových a slevových akcí je aktuálně vypisována.

  Pokud se později dostanete na VŠ - nevadí - školné Vám vrátíme...

   

  Silné stránky BOHEMIA INSTITUTu

   

  - 20letá zkušenost s jazykovým vzděláváním

  - garantovaná profesionalita a kvalifikace českých lektorů i rodilých mluvčích

  - individuální přístup ke studentovi

  - variabilita studijních možností

  - efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem

  - všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

   

  www.bi.cz

   

   
  1.7.2012


  Jsme tam, kde jste vy

  Poradenství v přípravě ke studiu

  AMOS -
  KamPoMaturite.cz, s.r.o.

  Dukelských hrdinů 21
  170 00 Praha 7

  e-mail: info@kampomaturite.cz
  tel: +420 606 411 115

  Zasílání novinek

  Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

  Doporučit známému
  E-booky
  Chci se připravit