VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Studenti grafického designu opět vystavují

Studenti grafického designu opět vystavují

Prague College s potěšením oznamuje, že se bude konat další HND Graphic Design Final Show, která bude k vidění v Cristal baru od 18. do 19. června 2010.

Na výstavě se představí 11 mezinárodních studentů, kteří právě ukončují studium Higher National Diploma (HND) programu v oboru Grafický design na Prague College. Absolventi HND programu mohou dále na Prague College pokračovat třetím ročníkem v programu BA (Hons) Graphic Design. Studenti pocházejí z nejrůznějších koutů světa – z České republiky, Slovenska, Francie, Gruzie, Kazachstánu i Ruska. Mezinárodní prostředí obohatilo studenty o znalosti a kulturu jiných národností.

 

prague-college-plakat-2-220 prague-college-plakat-1-220  

Účelem této výstavy je prezentace projektů, na kterých studenti pracovali během studia. Projekty jsou vybrány na základě osobních zájmů a vlastní volby. V rámci tohoto programu měli studenti zadané projekty různého charakteru a jejich úkolem bylo najít vhodné řešení a zpracování pomocí designových prvků. Projekty byly navrženy tak, aby simulovaly reálného klienta, kdy se studenti museli potýkat s řešením problémů, analyzováním různých cílových skupin a požadavků a tím je tak co nejlépe připravily do budoucích zaměstnání. Výsledkem je široké spektrum stylů a materiálů jako například magazíny, brožury, firemní styl (corporate identity), webové stránky a plakáty. Každý student bude také prezentovat něco ze své osobní tvorby.

 

Některým z prezentujících studentů se podařilo skloubit studium s prací a zkouší tak uplatnit získané znalosti. Jedna ze studentek pracovala v nakladatelství v jejím rodném městě v Gruzii, v rámci praxe pracovala pro časopis InStyle v Praze. Další studenti pracují například jako Senior Designer pro magazín Marie Claire v Praze, dále v časopise Lifestyles v rámci praxe, nebo ve společnosti  Graphic Design Group Free Brains, která se zabývá tvorbou brožur, obalového designu a corporate identity. Mnoha studentům byla se získáním praxe nápomocná samotná Prague College.

 

prague-college-vystava-1-220 prague-college-vystava-2-220 

Prague College je britská vysoká škola v Praze, která nabízí studium mezinárodně uznávaného diplomu HND, bakalářských a magisterských titulů na třech katedrách různého zaměření: School of Business, School of Art & Design and School of IT & Computing. Prague College poskytuje vzdělání ve spolupráci s britskou Teesside University, která byla oceněna titulem Univerzita roku 2009/2010 (Times Higher Education).

 

Vernisáž se bude konat 18. června v 18:00 s následnou after party ve spodním patře baru, kde se především oslaví úspěšný závěr školního roku.

 

Pro více informací:

http://www.thecristalclub.cz/

http://www.praguecollege.cz/

http://student.praguecollege.cz/

 

prague college pozvanka

 

3.6.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit