VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Studuj na BIVŠ!

Bankovní institut vysoká škola

BIVŠ je moderní soukromá vysoká škola, sídlící v moderním campusu v Praze Stodůlkách. Nabízí studium 9 atraktivních bakalářských oborů z oblasi bankovnictví, finančnictví, managementu, práva a veřejné správy a magisterské studium financí, informačních technologií a managementu.

Doporučit známému
Diskuze ke článku: příspěvků 3, poslední 30.7.2016 6:43 - Komentovat.

Bankovní institut vysoká škola

Bankovní institut vysoká škola, a.s. se řadí k vysokoškolským institucím, které se ve své činnosti nezaměřují výlučně na „produkci absolventů“, ale věnuje velkou pozornost i rozvíjení vědy a výzkumu.

 

BIVŠ se odlišuje od ostatních vysokých škol především dlouholetou mezinárodní zkušeností jak samotné školy, tak prostřednictvím partnerských vysokých škol a mezinárodních oborových asociací, kterými je členem. Škola patří do německého vzdělávacího holdingu COGNOS AG, jehož součástí jsou školy i s několikasetletou tradicí, např. Hochschule Fresenius – university of applied science, působící v Německu od roku 1848.

 

Co studium na BIVŠ přináší studentům:

  • výborné uplatnění absolventů (téměř všichni absolventi BIVŠ v době ukončení školy mají uplatnění v praxi)
  • pedagogický tým se zkušenostmi z praxe i z akademického prostředí
  • aktuální informace z praxe a výzkumů
  • servis pod jednou střechou (učebny, přednáškové sály, studovna, knihovna, stravování, golfový simulátor, posilovna aj.)
  • možnost studovat na 5ti střediscích v regionech ČR, na Slovensku a v Kyjevě
  • bezbariérový přístup
  • moderní zázemí
  • možnost realizace studentů ve školním časopise a dalších mimoškolních aktivitách (pořádání akcí pro studenty, výstavy, sportovní reprezentace na ČAH, reprezentace na konferencích, výzkumných projektech a další)
  • zahraniční stáže (pracovní stáže zprostředkované organizací AIESEC, studijní stáže v rámci výměnných programů ERASMUS nebo v rámci vlastních mezinárodních poboček)

 

V bakalářských oborech BIVŠ lze studovat Bankovní management (v českém, anglickém a ruském jazyce), Oceňování majetku, Veřejnou správu a EU, Ekonomiku a management malého a středního podnikání, Ekonomiku a management zdravotních a sociálních služeb, Pojišťovnictví, Informační technologie, Elektronické obchodování.

 

Magisterské obory BIVŠ nabízí: Finance a Informační technologie a management.

 

Bankovní institut vysoká škola je školou nejen přítomnosti, ale i školou budoucnosti, která dává svým studentům šanci hlubokého odborného vzdělání a dobrého startu do profesního a osobního života.

 

Více na www.BIVS.cz

 

bivs-budova-450

 

8.6.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit