VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita J. A. Komenského jako první soukromá vysoká škola v Česku poskytla svým studentům ucelený systém univerzitního vzdělání. Škola, kde můžete mimo jiné získat i profesní manažerský titul MBA, akreditovaný u prestižní organizace Foundation for International Business Administration Accreditation, nyní nabízí nové atraktivní obory: bezpečnostní studia a pojišťovnictví.

Doporučit známému
Diskuze ke článku: příspěvků 2, poslední 18.1.2010 8:50 - Komentovat.

Univerzita Jana Amose Komenského Praha v letošním roce otevírá nový studijní obor: bezpečnostní studia. "Cílem lidské společnosti je zajistit bezpečí a udržitelný rozvoj. Bezpečnost je soubor činností a opatření pro zajištění těchto cílů," vysvětluje vedoucí katedry bezpečnostních studií Doc. RNDr. Dana Procházková, Ph.D., DrSc. Absolventi tohoto oboru získají vynikající předpoklady pro působení v mezinárodních i tuzemských politických nebo ekonomických institucích. Nový je i obor pojišťovnictví, který absolventům díky ovládnutí manažerských dovedností a finančních produktů poskytne velmi široké možnosti uplatnění.

První v Česku

Univerzita Jana Amose Komenského Praha (UJAK) jako první soukromá vysoká škola v České republice poskytla svým studentům ucelený systém univerzitního vzdělání: tedy možnost získání všech typů univerzitních titulů (BC., Mgr., Ing., PhDr., Ph.D. a profesní manažerský titul MBA – Master of Business Administration). Toto plně strukturované studium sestavené podle evropských modelů se zejména díky moderním, efektivním formám výuky vyznačuje vysokou prostupností a širokými možnostmi uplatnění absolventů.

Dále škola nabízí studium širokého spektra humanitních oborů. Pilíři studia jsou speciální pedagogika, vzdělávání dospělých, andragogika, evropská hospodářská studia, sociální a masová komunikace, management cestovního ruchu, právo v podnikání, manažerská studia, audiovizuální komunikace a tvorba, scénická a mediální studia a pro velký zájem byl otevřen i obor pojišťovnictví.

 

ujak_aula_450

Mezinárodní spolupráce a výzkumné projekty

Jednou ze specialit univerzity je třísemestrální studijní program nazvaný Řízení lidských zdrojů a Evropská unie (Human Resources Management and the European Union). Ten je akreditován u prestižní organizace Foundation for International Business Administration Accreditation (www.fibaa.org) se sídlem v německém Bonnu a švýcarském Curychu. Všichni vyučující v programu MBA jsou předními odborníky z akademického světa i z obchodní, případně výrobní praxe.

Kvalitní škola zpravidla klade důraz na výzkum. Nejinak je tomu v případě Univerzity Jana Amose Komenského. Studenti se mohou zapojit do vědeckých projektů nebo navrhnout vlastní výzkum, neboť škola se podílí na Národním programu výzkumu a za těmito účely čerpá finance i z programů Grantové agentury ČR a Evropské komise.

Více informací naleznete na www.ujak.cz

 

15.1.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit