VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programůUniversity of New York in Prague (UNYP) začala přijímat přihlášky ke studiu bakalářských programů pro akademický rok 2010/2011. Škola nabízí studentům možnost studovat řízení obchodu (business administration), psychologii, komunikaci a masmédia, mezinárodní a ekonomická studia a anglický jazyk a literaturu.

I v tomto roce bude UNYP investovat do profesionálních služeb pro studenty, k nimž patří například poradenské centrum pro výběr zaměstnání, veletrh pracovních nabídek (naposledy obdrželi 3 studenti nabídku přímo na místě) a zprostředkování stáží.

Akademičtí pracovníci univerzity se také zaměřují na interaktivní komunikaci se současnými a potenciálními studenty. Využívají při ní moderní nástroje typu Linkedin, Facebook (skupiny UNYP, COMMCLASH, Student Affairs a Admissions) atd. Přednášky vedou respektovaní domácí i zahraniční odborníci z Univerzity Karlovy, Masarykovy Univerzity, La Salle University a University of California-Berkeley.

Více na www.UNYP.cz

unyp_studenti_460 

24.3.2010


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit