VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Vysoká škola obchodní v Praze: Když chcete studovat a uspět

pr článek 1 2014 všo obrázek 120

Hledáte renomovanou vysokou školu, která vám otevře dveře k úspěšnému podnikání i uplatnění na pracovním trhu? Školu, která své absolventy připravuje především po praktické stránce? Pokud vás zajímá cestování a vše, co s ním souvisí, je Vysoká škola obchodní v Praze tou správnou volbou.

Představujeme se

Řadíme se mezi přední vzdělávací instituce v České republice, více než tři tisíce studentů nás řadí mezi největší soukromé vysoké školy. Můžeme se pochlubit dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Nabízíme bakalářské a magisterské obory v oblasti cestovního ruchu, průvodcovské činnosti, služeb letecké dopravy, managementu cestovního ruchu a managementu leteckých podniků. Výuku těchto perspektivních a rychle se rozvíjejících oborů vedou renomovaní pedagogové s dlouholetými zkušenostmi, stejně jako významní odborníci z podnikové praxe.

Důraz na jazyky a na praxi

U studentů dbáme na dobrou jazykovou vybavenost. Znalosti nabyté ve výuce mohou zúročit a dále prohloubit během výměnného studijního programu Erasmus, jenž s sebou přináší možnost vycestovat na naše partnerské univerzity a poznat tak jinou kulturu a způsob života. Členství školy v odborných společnostech a asociacích znamená další možnosti zapojení do mezinárodních projektů a výzkumů. Praktické zkušenosti naši studenti získávají zapojením do nejrůznějších studentských projektů, během kterých si vyzkouší mimo jiné týmovou spolupráci, jednání se státními a soukromými institucemi i obchodními firmami a prezentaci před odbornou veřejností.

Něco navíc

Škola a veškeré studijní zázemí se nacházejí ve snadno dostupném centru Prahy. Moderní studovnu, plně vybavenou knihovnu a kavárnu studenti považují již za samozřejmost, netradiční novinkou je designově řešená relax zóna pro zpříjemnění volného času. Studium samotné i veškerou související administrativu usnadňuje špičkový informační systém. Školné, které se pohybuje v rozmezí od 22 000 – 25 000 Kč za semestr, patří v porovnání s ostatními soukromými školami mezi nejnižší. Příležitost dáváme všem zájemcům o studium, přijímací řízení probíhá bez zkoušek.

Detailní informace o podmínkách přijetí, životě na škole, dnech otevřených dveří či on-line přihlášku naleznete na www.vso.cz.  
 

29.1.2014


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit