Cestovní ruch (6543N01)

Studijní program: Cestovní ruch (6543N)

Forma studia: Denní, Dálkové

Délka studia: 3, 3,5

Zaměření: Hotelnictví a cestovní ruch

Náplň programu/oboru:
Lákají vás výlety po okolí i exotické zájezdy? Máte už něco nacestováno a chcete se o zážitky dělit s ostatními? Otevírat obzory a každému doporučit ideální dovolenou? Pak pojďte studovat vzdělávací program cestovní ruch! Tradiční vzdělávací program od roku 2001. Připravíme vás pro excelentní kariéru v cestovním ruchu – zájezdy, volnočasové aktivity, organizace a komunikace budou váš denní chleba. Můžete založit a vést vlastní firmu. Uplatnění najdete nejen v cestovních kancelářích a agenturách, ale i hotelových, lázeňských a dopravních službách, v informačních centrech, regionálních sdruženích zabývajících se marketingem cestovního ruchu, organizacích destinačního managementu, orgánech státní správy se zaměřením na regionální rozvoj a cestovní ruch, v památkových objektech, muzeích.

Cizí jazyk: Čeština

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Dny otevřených dveří probíhají v uvedené dny v čase od 9:00 do 16:00 hodin, případně kdykoliv po telefonické domluvě.

Obsah přijímaček:
Bez přijímacích zkoušek, součástí přijímacího řízení je motivační pohovor.

Pozn. k přijímačkám: Talentová přijímací zkouška je pouze u kombinované formy vzdělávacího programu Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Termín přihlášek: 31.5.2024

Pozn. k přihláškám: K prvnímu kolu přijímacího řízení je nutno podat přihlášku nejpozději k 31. 5. 2024. AHOL - Vyšší odborná škola pořádá několik kol přijímacího řízení a to až do cca poloviny měsíce října.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kde se dá studovatNahoru
AHOL - Vyšší odborná škola - AHOL - Vyšší odborná škola
CEDUK - VOPŠ Vyšší odborná škola s.r.o. - CEDUK - VOPŠ Vyšší odborná škola s.r.o.
GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o. - GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o.
Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. - Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.
Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace - Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace
Střední škola a vyšší odborná škola cestovního ruchu - Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12
Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. - Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o.
Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace - Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, spol. s r.o. - Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o.
Vyšší odborná škola Havířov, s.r.o. - Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.
Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu, o.p.s. - Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu, o.p.s.
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace - Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Kontakty FakultyNahoru

AHOL - Vyšší odborná škola, AHOL - Vyšší odborná škola
Telefon: 724 331 877, 597 582 678
Web: http://www.ahol.cz
E-mail: aholvos@ahol.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Denní forma studia 19.400 - 19.800 Kč /rok (dle vzdělávacího programu) Dálková/kombinovaná forma studia – 23.200 - 23.800 Kč/rok (dle vzdělávacího programu) První splátka školného se hradí při podpisu Smlouvy o vzdělávání, pro další splatnost školného je možné zajistit splátkový kalendář.

Koleje: NE

Menza: ANO