VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Štěchovice 4176/14a, 76701  Kroměříž (Mapa)
Typ školy: Veřejné VOŠ
IČ: 47935936

Telefon: 573 334 936
Fax: 573 334 936
Web: www.vospaspsm.cz
E-mail: info@vospaspsm.cz

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská v Kroměříži je monotypní polyfunkční odborná škola nabízející maturitní, vyšší odborné i bakalářské studium profilované do oblasti potravinářství a to jak výroby bezpečných potravin, tak i jejich komplexní kontroly.

V regionu patří škola mezi nejstarší - navazuje na tradice "Zemské mlékařské a sýrařské školy v Kroměříži", která byla založena v roce 1902 na popud Moravského zemského sněmu. V šedesátých letech minulého století se škola transformovala na Střední průmyslovou školu mlékárenskou poskytující střední odborné vzdělání zakončené maturitou v oboru Zpracování mléka. V roce 1993 se vzdělávací nabídka rozšířila o maturitní obor „Analýza potravin". Od roku 1996 poskytuje škola terciární vzdělávání na Vyšší odborné škole potravinářské zakončené absolutoriem a přiznáním titulu „DiS.", a od roku 2001 i bakalářské studium (společně s Fakultou technologickou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně). Navazující magisterské studium je možné dokončit na FT UTB.
Vyšší odborná škola potravinářská nabízí absolventům středních škol s maturitou studium vzdělávacích programů vyššího odborného studia 29-41-N/ ... Potravinářství a potravinářská chemie s profilací 29-41-N/02 Analýza potravin, 29-41-N/03 Technologie a hygiena potravin a 29-41-N/04 Zpracování mléka. Studium je buď denní tříleté, nebo kombinované čtyřleté. Formou studia se blíží vzdělání vysokoškolskému (přednášky, semináře nebo cvičeni, ale i klasifikací - zkoušky, splněno nebo splněno s klasifikací), ale svojí strukturou je zaměřené, oproti bakalářskému studiu, prakticky. Toto studium je zakončeno absolutoriem spojeným s obhajobou závěrečné práce a přiznáním titulu "diplomovaný specialista" (DiS.).

Na základě společné akreditace s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně realizujeme bakalářský studijní program Chemie a technologie potravin (zaměření Zpracování mléka a mléčných výrobků).

zobrazit více

Typ studia: Denní, Kombinované

Ředitel: Mgr. Ing. Michal Pospíšil

Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
Viz facebook: VOSPaSPSM
Počet studentů:
80
Přijímací zkoušky:
bez přijímací zkoušky
Přihlášky ke studiu (termín):
1. kolo do konce května, 2. kolo do konce července
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 3.000,- Kč/rok (ve dvou splátkách - do 15.10. za zimní oddobí a do 15. února za letní období, přijatý uchazeč do 15 dnů od obdržení rozhodnutí o přijetí). Platbu je možné provést v hotovosti v kanceláři i bezhotovostně na účet školy.

Studijní programy/oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Analýza potravin (2941N02)  
Technologie a hygiena potravin (2941N03)  
Zpracování mléka (2941N04)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 30363

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

článek online testy vysokeskoly.com

Otestujte se před přijímačkami online

Chcete změřit formu před přijímacími zkouškami? Vyzkoušejte testy online na www.VysokeSkoly.com/testy. Vyhodnocení vám dorazí hned do e-mailu, navíc obdržíte přehled správných odpovědí a zjistíte svoji úspěšnost. Testy k přijímacím zkouškám vysokých škol z minulých let a odkazy na testy k aktuálnímu přijímacímu řízení (někde i s řešením) spolu s ukázkami testů z našich učebnic k přijímacím zkouškám najdete na http://www.kampomaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online/.

 

Celý článek

články dny otevřených dveří vš 2023 a 2024

Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

Hlavní nápor akcí, pořádaných veřejnými vysokými školami, probíhá v zimě. V dalších měsících už převažují dny otevřených dveří, které konají soukromé vysoké školy. Nenechte si utéct akce fakult, které vás zajímají.

Celý článek

články - status studenta

Status studenta 2023 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit