Předškolní a mimoškolní pedagogika (7531N03)

Studijní program: Předškolní a mimoškolní pedagogika (7531N)

Forma studia: Denní, Dálkové

Délka studia: 3, 3,5

Zaměření: Pedagogické

Náplň programu/oboru:
Naplňuje vás práce s dětmi? Vidíte v nich budoucnost? Chcete je rozvíjet a vzdělávat? Přihlaste se na vzdělávací program Předškolní a mimoškolní pedagogika a věnujte se těm nejmenším! Příchod do školky je pro každé dítě životním mezníkem a osobnost učitelky hraje v tomto procesu naprosto zásadní roli. Ukážeme Vám, jak děti rozvíjet a vychovávat tak, aby měly co nejlepší start do života. Získáte pedagogické i oborově didaktické znalosti a dovednosti. Seznámíte se i s novými trendy v pedagogice volného času, např. animačními programy a prožitkovým učením. Získáte výtvarné i hudební dovednosti a upevníte si je při praktických činnostech. Seznámíte se s tradičními i alternativními přístupy k výchově předškolních dětí. Budete schopni aplikovat vhodné komunikační techniky uplatnitelné při komunikaci nejen s dětmi, ale i jejich rodiči, a to i v emočně vypjatých situacích. Osvojíte si také základy pedagogické diagnostiky a její souvislost s psychomotorickým vývojem dítěte. Studium Předškolní a mimoškolní pedagogiky vám pomůže změnit svět výchovou budoucích generací. V dětech je naše nesmrtelnost.

Cizí jazyk: Čeština

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Dny otevřených dveří probíhají v uvedené dny v čase od 9:00 do 16:00 hodin, případně kdykoliv po telefonické domluvě.

Obsah přijímaček:
Talentová přijímací zkouška je pouze u dálkové formy vzdělávacího programu Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Pozn. k přijímačkám: Talentová přijímací zkouška je pouze u kombinované formy vzdělávacího programu Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Pozn. k přihláškám: K prvnímu kolu přijímacího řízení je nutno podat přihlášku nejpozději k 31. 5. 2024. AHOL - Vyšší odborná škola pořádá několik kol přijímacího řízení a to až do cca poloviny měsíce října.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kde se dá studovatNahoru
AHOL - Vyšší odborná škola - AHOL - Vyšší odborná škola
EUROPEAN COLLEGE, vyšší odborná škola Praha, s.r.o. (zkráceně: Prague College) - EUROPEAN COLLEGE, vyšší odborná škola Praha, s.r.o. (zkráceně: Prague College)
EUROPEAN COLLEGE: Pilsen College - Vyšší odborná škola Plzeň, s.r.o. - EUROPEAN COLLEGE: Pilsen College - Vyšší odborná škola Plzeň, s.r.o.
PRIGO - vyšší odborná škola Olomouc - PRIGO - vyšší odborná škola Olomouc
Soukromá vyšší odborná škola sociální, o.p.s. - Soukromá vyšší odborná škola sociální, o.p.s.
Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická - Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická
Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o. - Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o.
Vyšší odborná škola EDUCARI, s.r.o. - Vyšší odborná škola EDUCARI, s.r.o.
Vyšší odborná škola, Střední pedagogická škola a Obchodní akademie - Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 - Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33
Kontakty FakultyNahoru

AHOL - Vyšší odborná škola, AHOL - Vyšší odborná škola
Telefon: 724 331 877, 597 582 678
Web: http://www.ahol.cz
E-mail: aholvos@ahol.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Denní forma studia 19.400 - 19.800 Kč /rok (dle vzdělávacího programu) Dálková/kombinovaná forma studia – 23.200 - 23.800 Kč/rok (dle vzdělávacího programu) První splátka školného se hradí při podpisu Smlouvy o vzdělávání, pro další splatnost školného je možné zajistit splátkový kalendář.

Koleje: NE

Menza: ANO