článek jak se připravit na přijímací zkoušky tipy zdroje jak na přípravu

Jak se připravit na přijímačky?

Věděli jste, že u přijímaček na lékařské fakulty neuspěje až 80 % zájemců? Rekordní co do „vyhazovů“ je psychologie – na FF UK v roce 2023 odmítli 94 % uchazečů. Zdají se vám přijímačky daleko? Je fakt, že se obvykle konají až v květnu a červnu. V zimě už byste ale měli mít vybraný obor, který chcete studovat, a zahájit přípravu. 

PR článek evisions 2 2022

Kam po VOŠce? Porovnali jsme tři hlavní možnosti

Jste v posledním ročníku vyšší odborné školy a přemýšlíte nad budoucností? Absolventi VOŠ v dalším roce nejčastěji volí tři různé cesty životem. Která bude nejlepší pro vás?

PR článek epojisteni vos.com 12 2021

Dostaňte ze svého auta maximum. Takto výrazně prodloužíte jeho životnost

Kupujete si své první auto a místo radosti máte obavy z toho, aby nemalá investice nepřišla vniveč? Dodržujte tyto zásady a šance na dlouhodobě skvělou kondici vašeho vozu bude mnohem vyšší.

PR článek ŠDZ 2020 2021 medailisté fakulty

Celostátní výsledky Škola doporučená zaměstnavateli 2020/2021

Vysoké učení technické v Brně dál vládne hlavním kategoriím, skokanem roku je Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství VŠB-TU Ostrava

PR článek Student a Job 2021

Student a Job 2021 - ZRUŠENO

Vážení návštěvníci, s ohledem na aktuální vývoj epidemické situace v ČR, resp. v MSK, jsme se rozhodli veletrh Student a Job nerealizovat. Děkujeme za pochopení a také za přízeň, kterou nám věnujete! Přejeme pevné zdraví. Tým Černé louky

PR článek VŠTE ČB 7 20

Dlouhodobé praxe, stáže v zahraničí a moderní technologie… VŠTE klade důraz na rozvoj svých studentů

Na VŠTE nejsme jen čísla. Tato slova můžete velmi často slýchat z úst studentů Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Není to ale jen prázdná fráze, nýbrž něco, za čím si skutečně stojí. Někteří z nich se dokonce nebojí označit atmosféru na škole za rodinnou. Že vás studium v takovém prostředí láká? Pořád ještě se můžete přihlásit do přijímacího řízení pro akademický rok 2020/2021! Ale pozor, dlouho se nerozmýšlejte, přihlášky je nutné odevzdat do 31. srpna.

PR článek VŠTE ČB 5 20 praxe Budvar

Do Budějovického Budvaru, n. p. docházeli na praxi. Dnes jsou v něm zaměstnaní

Školní praxi vykonali v Budějovickém Budvaru, n. p., kde s nimi byli natolik spokojení, že jim nabídli práci na hlavní pracovní poměr. Simona Reichová a Matěj Pártl, se kterými jsme podnikli následující rozhovor, studují kombinovanou formu oboru Technologie dopravy a přepravy. Na závěr nám na několik otázek odpověděl i Martin Komorný, vedoucí primární distribuce pivovaru Budějovický Budvar, n. p.

PR článek 100 ran do vopice 5 2020

Časopis HelpMusic pořádá sérii koncertů, drží tak při životě sebe i kapely!

V rámci časopisu HelpMusic se chystá letní  koncertní série pod pracovním názvem - 100 ran do Vopice.

PR článek Invia exotika 11 2019

Cesta do Asie, kterou si může dovolit každý

Stále více turistů cestuje do exotických destinací. To, co platilo v minulosti, že si takovou dovolenou mohou dovolit pouze zbohatlíci, už není až tak pravda. Dnes najdete mnoho destinací, které rozhodně vaši peněženku nezruinují a poskytnou vám nezapomenutelný zážitek. Cenově nejvýhodněji vychází dovolené na asijském kontinentu.

PR článek Educa 2019 logo

EDUCA MYJOB Liberec 2019 může nastínit zajímavou budoucnost každému

Již od 10. do 12. října se v liberecké Home Credit Areně uskuteční jeden z nejvýznamnějších veletrhů vzdělávacích a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB Liberec 2019, který je současně největším takovým veletrhem na severu Čech. Na EDUCE se každoročně sejdou zástupci více než 60 škol a školských zařízení a 60 firem nejen z Libereckého kraje a návštěvníkům představí možnosti jejich budoucího uplatnění a směřování.

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2018 předání cen

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2018

Loňské prvenství obhájila Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně. Druhé místo obsadila Fakulta strojní VŠB-TU Ostrava, na třetí místo se dostala Fakulta strojní ZČU v Plzni. V pátém ročníku hlasovalo rekordních 380 zaměstnavatelů z celé ČR. Stále dominují strojní a elektrotechnické fakulty (devět z první desítky).

PR článek VVVI 4 2018

Učte se být chytřejší než umělá inteligence

Veletrh Věda Výzkum Inovace v květnu představí řadu novinek, které přináší výzkum a technický pokrok. Středem všeho však zůstává člověk, proto je celý jeden den doprovodného programu veletrhu věnován otázkám, které se člověka týkají v těchto souvislostech. Narůstající vliv nových technologií, pokročilých materiálů, digitalizace a obecně tzv. čtvrté průmyslové revoluce, vyžaduje odpovídající změny i v sociální oblasti a zejména pak vzdělávání.

PR článek škola roku doporučená zaměstnavateli 2017

Škola doporučená zaměstnavateli 2017

V hodnocení zaměstnavatelů stále dominují technické obory, suverénní jsou již čtvrtým rokem strojní fakulty vysokých škol.

PR článek výstava Středoškolák vysokoškolák výstaviště Černá louka Ostrava 2017

Gympl nebo obchodku? Kadeřnice nebo kosmetička? Učitel či historik? Na kterou školu se mám hlásit?

Již 25. ročník výstavy Středoškolák, vysokoškolák se koná 1. a 2. prosince na výstavišti Černá louka v Ostravě.

 

PR článek VOŠ Michael 9 2017

Nejsme školou v tradičním slova smyslu.

LEARNING BY DOING. Ještě se můžeš přihlásit!

www.vosmichael.cz

PR článek VOŠ Michael 5 2017 Pavel Bokr

Nejsme školou v tradičním slova smyslu.

Jsme škola přitažlivá pro každého, kdo má předpoklady ke studiu atraktivních uměleckých oborů a chce poznat tajemství jejich tvůrčích postupů.

PR článek Scholastika 5 2017 logo kruh

Učte se od těch nejlepších.

Pomaturitní studium na VOŠ Scholastika je způsob jak získat praktické vzdělání v kreativních oborech designu.

PR článek VŠTE 2 2017 praxe

VŠTE nejlépe hodnocenou vysokou školou z hlediska praxí

Českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická se stala vítězem hodnocení propojení vysokých škol a firem za rok 2016. Jako jediná se dostala do první pětihvězdičkové kategorie v kritériu „Zaměření na praxi a další vzdělávání".

PR VŠTE 1 2017

VŠTE po 10 letech mění statut. Bude univerzitou a vytvoří fakulty

Po deseti letech existence se změnil statut Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Ta se tak už v tomto roce stane univerzitou, zatímco dosud byla školou neuniverzitního typu. Rozhodl o tom Akademický senát VŠTE. „Po založení školy jde o druhý milník v jejím vývoji. Vzniknou fakulty, budeme moci akreditovat doktorské studijní programy a připravíme podmínky pro další rozvoj VŠTE," uvedl rektor docent Marek Vochozka na setkání akademické obce, uspořádaném k 10. výročí založení školy. Ta vznikla zákonem v březnu 2006, aby v Jihočeském kraji zacelila mezeru vysokoškolsky technicky vzdělaných odborníků. Dnes ji navštěvuje přes 4400 posluchačů.

PR EDUCA MyJob Liberec 9 2016

Educa 2016 MYJOB LIBEREC nabídne práci, školu i debatu se zajímavými osobnostmi

Hledáte práci? Vybíráte školu pro sebe nebo své děti? Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v regionu přináší na jednom místě prezentace nejvýznamnějších zaměstnavatelů z Liberecka, přehled pracovních pozic v zahraničí i nejucelenější nabídku středních a vysokých škol v severních Čechách. Home Credit Arena se na tři dny, od čtvrtka 13. do soboty 15. října promění v obrovské náborové a vzdělávací centrum. 

PR článek AKAZ PB VOŠ 8 2016

Akademie žurnalistiky – unikátní propojení studia s praxí, kterou jinde nenajdete! Možnost zasílat přihlášky do 31. 8. 2016.

Zajímala by vás práce v největším českém deníku, chtěli byste zjistit, jak se v dnešní žurnalistice mohou využívat multimediální přístupy? Jsou sociální sítě nebo blogy vaším koníčkem a přemýšlíte nad jejich praktickým využitím? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, jste na správné adrese! Akademie žurnalistiky stojí na základech kvalitní novinařiny, ale nabízí i inovativní přístupy. Nemusíme reagovat na trendy v médiích. My je tvoříme! A vy máte nyní jedinečnou možnost tvořit je s námi.

PR článek COP 5 2016

Naši absolventi jsou v praxi velmi úspěšní

Zájem firem o absolventy naší VOŠ je rok od roku větší. Přečtěte si, jak zaměstnavatelé hodnotí naše absolventy. Jistě k tomu přispívá i kvalita absolventských prací, které jsou tou nejobjektivnější reklamou. Ale posuďte sami shlédnutím videa o jedné takové práci.

PR článek scholastika 5 2016

SCHOLASTIKA se otevírá budoucím designérům

Vyšší odborná škola SCHOLASTIKA nabízí jako jediná vedle kurzů grafického designu také obor produktový design. 31. května otevře své dveře zájemcům o studium.  

PR článek VOŠ Michael logo

Jsme nejlepší. A stále se zlepšujeme.

VOŠ Michael navazuje na více než 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se sedmi zaměřeními.

PR článek Scholastika 2 2016 logo

Studujte design u nejlepších českých designerů

Kdo chce studovat design na vyhlášené škole, má kromě UMPRUM v Praze další šanci. V září 2016 se otevírá nová vyšší odborná škola Scholastika nabízející obory Grafického a Produktového designu.

Jak se připravit na maturitu?

Jak se připravit na maturitu?

Až do 1. prosince máte čas na podání přihlášky k maturitě. Bude pro vás menší zlo matematika nebo druhý jazyk? Pozor hlavně na němčinu, na které tradičně ztroskotá kolem pětiny maturantů. Vyplatí se vyzkoušet si aspoň 2 nebo 3 testy z minulých let, které najdete na našich stránkách. Profilová část maturity probíhá od 1. dubna, v květnu pak propukne společná část státní maturity.

pr článek mendelu icv 2. kolo přijímaček 6 2015

Nepovedly se vám přijímačky na VŠ? Nezoufejte a zkuste to znovu!

Mendelova univerzita v Brně, Institut celoživotního vzdělávání vypisuje 2. kolo přijímacího řízení pro bakalářské i navazující magisterské studijní programy. Přihlášky přijímáme do 31. 7. 2015. Více informací na http://icv.mendelu.cz/studium/25417-prehled-studijnich-programu

článek jak se motivovat k učení 6 2015

Jak se motivovat k učení

Od té doby, co člověk usedl do školních lavic, se více či méně potýká s kolísáním nebo absencí motivace. V mém článku se dále dozvíte, jaké jsou příčiny ztráty motivace k učení, jak rozpoznat rozdíl mezi vnitřní a vnější motivací a jak znovu nalézt ztracenou motivaci a pustit se s chutí do učení.

Mohlo by vás také zajímat:

Průvodce maturitou: Co, kdy, kde, kritéria hodnocení, vzorové i ostré testy

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Status studenta: Do kdy jste student a jaké to má výhody

pr článek soutěž Inspireli 6 2015

Nakopni svou kariéru přes ocenění v Inspireli Awards!

Jsi mladý architekt nebo designér a chceš se prosadit ve světě?
Máš ve svém okolí mladý talent architektury a designu, kterému chceš pomoct?

Přihlaš se do soutěže Inspireli Awards 2015 v první sociální síti pro architekty a designéry na světě, ukaž svůj talent, získej prestižní světové ocenění, které ti pomůže v další kariéře a vyhraj zajímavé ceny!

pr článek VŠO 4 2015

VŠO již 15 let vede studenty k úspěšné kariéře

Vysoká škola obchodní v Praze otevírá nový atraktivní obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy. Jedná se už o pátý bakalářský program, který propojuje kvalitní výuku s odbornou praxí. Jako na málokteré škole zde studenti získají kontakty na své budoucí zaměstnavatele již během studia.

články seriál maturita krok za krokem díl 1

Maturita krok za krokem 1: Jak se připravit

Do maturitní zkoušky už není daleko a je načase nachystat si plán boje. Dobrá příprava na maturitu nespočívá jen v naučení se látky – přesouvání učiva z poznámek a knih do hlavy je jen jednou z mnoha fází celé maturitní bitvy. Mnoho studentů se například s plnou vervou pustí do učení, ale pak zjistí, že jim nezbývá čas nebo k některým tématům nemají žádné podklady. Abyste z maturitního pole neodešli poražení, zpracovali jsme pro vás společně s portálem Seminárky.cz rady a návody, jak se na velký den D připravit. Ujasníte si, kde získat další zdroje pro vypracování maturitních otázek, učebnice a materiály v tištěné podobě, jak se připravit na poslední chvíli díky e-learningu v online přípravných kurzech k maturitě, a kde získat ostré i vzorové testy k maturitě z minulých let.

pr článek SVŠES 3 2015 logo

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

Umíte si vybrat vysokou školu? Víte, jak probíhá akreditační řízení? Kde zjistíte potřebné informace?

pr článek voš michael 3 2015

Jsme nejlepší. A stále se zlepšujeme.

VOŠ Michael navazuje na 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Nabízí atraktivní pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se třemi zaměřeními.

pr článek vošp leden 2015 přípravný kurz 300

Přípravný kurz na žurnalistiku je prvním krokem do médií

Kurz pro všechny, kteří mají chuť studovat novinařinu a média, letos opět realizuje Vyšší odborná škola publicistiky a nabízí 36 hodin intenzivní přípravy na přijímací zkoušky na mediální obory.

pr článek všmiep leden 2015

Vybírejte vysokou školu podle referencí

VŠMIEP se specializuje na tři základní obory a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

pr článek vošon

Inkubátor všestranných návrhářů

Úspěšná realizace projektu OPPA – ESF Kreativní ateliér, který realizuje VOŠON a SPŠO v Praze 7 se zaměřením na inovaci vzdělávacího programu VOŠ Oděvní návrhářství.

pr článek nadační fond Martiny a Tomáše Krskových 12 2014

Tomáš Krsek se svou nadací nabízí stipendia ke studiu na slavných univerzitách

Studovat na špičkových prestižních univerzitách v zahraničí není zrovna levná záležitost. Vysokoškolské studium v cizině stojí nemalé finanční prostředky a málokdo si jej může dovolit zaplatit z vlastních peněz. Pro nadané studenty, kteří by chtěli studovat na zahraničních univerzitách, založil Tomáš Krsek se svojí manželkou nadaci, jež umožňuje získat stipendium na roční studium.

pr článek palestra 11 2014  logo 300

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA – VOŠ

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA – VOŠ, spol. s r. o. je soukromou vyšší odbornou školou, která v současné době nabízí tyto studijní obory:

PR článek Smart Life logo 300

Žít Smart, natřít to ostatním třídám a ještě vyhrát? To chceš!

Určitě tušíš, jak žít zdravě. Míň tuku, co nejvíc pohybu…nebo je to složitější? Pokud se přihlásíš do soutěže Smart Life, poradíme ti, jak správně jíst, jak se hýbat a jak relaxovat, zkrátka jak se dostat do pohody. K tomu můžeš vyhrát super ceny.

pr článek isic logo 120 9 2014

WWW.ISIC.CZ – Nový web je na světě!

Během posledních dní jsme pro vás pracovali na úplně nové podobě stránek www.isic.cz. Máme radost, že právě dnes vám můžeme naše stránky představit. Co vás na nich čeká nového?

článek jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

Jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

Maturita nebo přijímací zkoušky na vysokou školu jsou v nedohlednu? Nenechte se uchlácholit tolika měsíci, které vás dělí od doby, než to všechno vypukne. Maturita i přijímačky vyžadují nastudování velkého objemu látky naráz a do toho musíte zvládat běžný průběh školního roku a další povinnosti. V článku vám proto poradíme, jak si všechny úkoly během následujícího školního roku rozdělit, abyste maturitou a přijímačkami prošli s úspěchem a hlavně bez zbytečných nervů a obav.

Mohlo by vás také zajímat:

Průvodce maturitou: Co, kdy, kde, kritéria hodnocení, vzorové i ostré testy

Podívejte se, jak se na dostat na nejžádanější obory - stáhněte si e-booky zdarma, podívejte se na videaprávamedicínapsychologieekonomiehumanitní oboryTSP OSPPolicejní akademie ČR

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

 

pr článek ef logo 100

Studium jazyků? Jazykovka jednou týdně nestačí, vyrazte do zahraničí

Nekonečné biflování slovíček. Memorování gramatických pouček. Doplňování správných tvarů sloves do předtištěných vět. Hromada teorie, téměř žádná praxe. Mnoho z nás má za sebou stovky jazykových lekcí, a přesto nám při představě, že bychom daný jazyk měli použít v hovoru s rodilým mluvčím, naskakuje husí kůže. „Nemám problém vyplňovat cvičení v učebnici, ale nedávno mě na ulici britský turista požádal o pomoc s mapou. Vůbec jsem nebyla schopná reagovat, měla jsem pocit, že mi všechny slovíčka vypadla,“ potvrzuje výše řečené vysokoškolačka Martina. „V tu chvíli mi došlo, že ačkoli se učím anglicky už přes deset let, nikdy jsem ji vlastně pořádně nepoužívala. Znám spoustu komplikovaných výrazů, ale chybí mi to zásadní: schopnost je použít v reálném životě.“

PR článek VŠPJ 6 2014 logo 100

Ideální životopis absolventa - Bc. s dlouhodobou praxí

Požadavkem většiny zaměstnavatelů v dnešní době je přijímat zaměstnance s praxí. Z tohoto důvodu mají absolventi škol zhoršený vstup na pracovní trh. Ne však absolventi Vysoké školy polytechnické Jihlava (VŠPJ), kde dlouhodobé odborné praxe jsou již součástí bakalářského studia.

pr článek bi logo

Pomaturitní jazykové studium – výhodná alternativa k VŠ studiu

Studujte pomaturitní jazykové kurzy – studium se statutem studenta beze stresu, plné zábavy a přitom skvělá příprava na další vysokoškolské studium nebo do praxe!

články seriál maturita krok za krokem díl 3

Maturita krok za krokem 3: Profilová část maturity (přírodovědné předměty)

V předchozích částech maturitního seriálu jsme pro vás s portálem Seminarky.cz shrnuli základní rady, jak se připravovat na maturitu, a informace o společné části. V tomto dílu se blíže podíváme na profilovou část, která je specifická pro jednotlivé střední školy.

články seriál maturita krok za krokem díl 2

Maturita krok za krokem 2: Společná část maturity (český jazyk a literatura, matematika a cizí jazyk)

V minulém díle seriálu o maturitě jsme vám společně s portálem Seminarky.cz dáli tipy na obecnou strategii přípravy k vaší velké zkoušce. Tentokrát se podíváme na tři předměty, s nimiž se jako s povinnými setkáte u společné části maturity, a to český jazyk a literaturu, matematiku a cizí jazyk. Český jazyk a literaturu absolvují všichni studenti, u druhého předmětu povinné části si můžete zvolit mezi matematikou a cizím jazykem.

Strojírenství a doprava. Obory, které lákají stále víc maturantů

Jihočeští maturanti, kteří chtějí pokračovat na vysoké škole, nemusejí už řešit, do jaké části Čech budou za studiem strojírenství nebo dopravy dojíždět. Oba atraktivní technické obory, spolu s obory ekonomickými a stavebními, totiž nabízí iVysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) v Českých Budějovicích, sídlící v Okružní ulici.

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Transformace moderní společnosti v druhé polovině 20. století s rozvojem mezinárodního obchodu a internacionalizace našich ekonomik změnila způsob, jakým jsme chápali podnikání. Nicméně proces mezinárodní ekonomické integrace má účinky, které jsou nad rámec čistě ekonomický a má hluboký dopad v našem pojetí politiky.

pr článek essence 2 2014

Poděkujte oblíbenému profesorovi originálním dárkem

Několikrát za rok, především na konci školního roku, semestru nebo celého studia, řeší mnoho z nás, čím obdarovat naše milé pedagogy. Pugéty květin a dárkové koše neurazí, ale nenadchnou. Zkuste být originální a vybrat dárek pro učitelku nebo učitele, který v sobě spojuje vtip i nevšední nápad a dokonce možná učitele ještě něčemu naučí – prostřednictvím zážitku.

pr článek 1 2014 všo obrázek 120

Vysoká škola obchodní v Praze: Když chcete studovat a uspět

Hledáte renomovanou vysokou školu, která vám otevře dveře k úspěšnému podnikání i uplatnění na pracovním trhu? Školu, která své absolventy připravuje především po praktické stránce? Pokud vás zajímá cestování a vše, co s ním souvisí, je Vysoká škola obchodní v Praze tou správnou volbou.

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva se specializuje na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

článek stáhněte si aplikaci adresář škol 10 2013

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

Pokud se rozhodujete kam po maturitě, uvažujete o jazykovém kurzu nebo autoškole, bude se vám hodit kompletní přehled škol. Teď je můžete mít vždy aktualizované ve svém telefonu. Stáhněte si zdarma novou aplikaci Adresář škol. Ke stažení na Google play.

Najít práci hned po škole?

Najít práci hned po škole?

Najdi si práci, kterou chceš, ne která na tebe v lepším případě zůstane! Na www.inwork.cz najdeš spoustu nabídek práce vhodných právě pro absolventy, a to z celé ČR. Nemáš čas denně prohledávat nabídku? Nechej si to nejnovější zdarma posílat na email :-)

pr party kýbl party dovolená Zrce 11 2013

Užij si nejdelší prázdniny se spolužáky na pláži Zrće

Už víš, co budeš dělat po maturitě? Až ukážeš maturitní vysvědčení babičce a všem tetičkám? Nástup na vejšku až za dlouho, nejdelší prázdniny před tebou… Co takhle vyrazit se spolužáky na pomaturitní party dovolenou do Chorvatska? Dost možná to bude tvoje poslední šance užít si s celou tvojí třídou, než se po hlavě vrhneš do vysokoškolského života a budeš se s nimi vídat jen na srazech jednou za pět let!

článek seminárky profi práce

Sáhněte po profesionálních pracích na Seminárky.cz

Seminárky shromažďují především studentské práce, ale v naší databázi najdete také materiály zpracované odborníky, kteří se v dané oblasti nebo tématu profesně pohybují. Abyste jich mohli využít co nejlépe, připravili jsme pro vás tento rozcestník. Přes něj se snadno a bez zbytečných průtahů dostanete k profi pracím z předmětu, který vás zajímá.

PR článek VŠO 2013

Cestovní ruch a letecká doprava – perspektivní obory

Studium praktických disciplín s profesionály z praxe. Moderní prostředí v centru Prahy. Přiměřené školné. Ideální podmínky pro skloubení studia a práce. Dobré uplatnění na trhu práce. Mezinárodní renomé školy. To vše naleznete na VŠO v Praze.

článek jak správně citovat seminarky.cz

Jak správně citovat

Seminární práce obvykle nevisí ve vzduchoprázdnu, ale využívá informace, argumenty nebo názory získané z dalších zdrojů. Dobrá práce s odkazy na literaturu a citacemi je nejen klíčovou součástí autorské etiky a formálních publikačních zásad, ale dokonce nám ji ukládá i zákon. Než svoji seminárku odevzdáte, přesvědčte se proto, že je dokonalá i v tomto směru. Společně s portálem www.Seminarky.cz vám poradíme, jak na to.

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů otevírá každým rokem široké spektrum bakalářských (absolvent získá titul Bc.) i magisterských (absolvent získá titul Ing.) studijních programů a oborů.

kompenzomat-logo-80

Víte, že při zpoždění letu můžete získat odškodnění až 600 eur? Pomůže vám Kompenzomat.

Využíváte leteckou dopravu a znáte práva, která jako cestující máte? Neznalost se v tomto případě vůbec nevyplácí. Například za tříhodinové zpoždění můžete získat až 15 000 korun! Šanci na jejich získání zvýšíte, když vyřízení svého nároku svěříte právníkům z portálu Kompenzomat.

glossa-logo-100

Jak si vybrat správný jazykový kurz

Chcete rozvíjet své jazykové kompetence a hledáte dobrý jazykový kurz? Na našem trhu fungují stovky jazykových škol, jejich úroveň je ovšem často proměnlivá. Rozhodnutí tedy není jednoduché. Investujete nejen nemalou sumu peněz, ale také čas a vlastní námahu.

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

Usnadněte si život... Naučte se jazyk... A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? A co takhle si doplnit kvalifikaci, s kterou se nikde neztratíte a využijete ji v jakékoli profesi. A to naprosto „bezbolestně“- večerně a nebo dálkově?

NEWTON College zve na únorové Dny otevřených dveří nabité programem, aneb otevřením dveří to nekončí :)

NEWTON College zve na únorové Dny otevřených dveří nabité programem, aneb otevřením dveří to nekončí :)

Uvažujete-li o studiu manažerského či ekonomického oboru, pak by vaší pozornosti neměla jistě ujít NEWTON College, brněnská vysoká škola managementu a podnikání, která patří mezi nejlepší soukromé VŠ v ČR.

Nebojím se už maturity z angličtiny

Státní maturita – v tomto období postrach všech středoškoláků v posledním ročníku. Zvládneme ji bez stresu, v pohodě a s nadhledem. Je to opravdu jednoduché.

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské tituly

Prague College nabízí mezinárodně uznávané vzdělání a prestižní britské tituly

Mít vysokoškolský diplom dnes již k získání vysněné práce nestačí. Je potřeba mít v rukávu další konkurenční výhody. Takové devizy pro trh práce svým absolventům poskytuje Prague College.
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati (UTB) je moderní vysoká škola, která nabízí studium v širokém spektru oborů. Kromě vzdělání je i centrem vědy a výzkumu, které jsou ve vybraných směrech na světové úrovni.

Filozofická fakulta Univerzity Palackého otevírá svoje dveře

Filozofická fakulta Univerzity Palackého otevírá svoje dveře

Dne 27.11.2010 se pro zájemce o studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci uskuteční den otevřených dveří.

money-mania-logo-200

MoneyMánie – brána do světa financí

Už téměř rok pomáhá internetový portál MoneyMánie.cz svým návštěvníkům nahlédnout a pochopit velký a zároveň zajímavý svět peněz a bankovnictví. Je určen zejména mladým lidem, stejně dobře však může posloužit také učitelům, kteří zde naleznou podklady pro svou výuku v atraktivní on-line formě.

I na soukromé vysoké škole lze studovat zadarmo!

I na soukromé vysoké škole lze studovat zadarmo!

Anglo-americká vysoká škola v Praze poskytuje jako jediná systém prospěchových stipendií, díky nímž mohou studenti získat až 100% slevu na studium dle dosažených výsledků kumulativního GPA (Grade Point Average).

casopis_11_titulni_strana_130

Stáhněte si nový časopis Kam Po Maturitě.CZ!

Nejnovější přehled možností studia na vysoké škole, VOŠ a jazyků přináší zářijové číslo Kam Po Maturitě.CZ. Zdarma stahujte zde!
Pomaturitní studium po x té

Rozhovor s rektorkou AKCENT College

AKCENT College je soukromá vysoká škola, která své tříleté bakalářské obory zaměřuje na vzdělávání budoucích lektorů češtiny pro cizince a lektorů angličtiny. Zeptali jsme se paní Prof. PhDr. Aleny Macurové, CSc., rektorky školy, na problematiku vysokých škol obecně a na specifika AKCENT College.

mup_logo_ok

Nové obory na Metropolitní univerzitě Praha

Metropolitní univerzita Praha otevírá od října dva nové akreditované obory. Jedná se o navazující magisterský obor Regionální studia a mezinárodní obchod a doktorský obor Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví.
ARCHIP ZAHAJUJE PŘÍPRAVNÉ KURZY

ARCHIP ZAHAJUJE PŘÍPRAVNÉ KURZY

Architectural Institute in Prague zahajuje zápis do přípravných kurzů na přijímací zkoušky a studium architektury. Kurzy probíhají od září 2010 do února 2011 přímo v prostorách školy (ve Veletržním paláci) a podílejí se na nich její vyučující. Přihlášky se přijímají do 13. září.

KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Unicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií, ekonomie a managementu. Cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Úspěšně ukončená střední škola představuje důležitý milník v životě jedince. V současné době se však středoškolské vzdělání považuje za minimum a „předstupeň“ nejvyššího dosaženého vzdělání. Ovšem ne vždy se zdaří a tak brány vysokoškolského studia zůstanou zavřeny.

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album "Definitely different".

V rámci zpěvákova live show vystoupila taneční skupina JAD dance company, Benův americký producent a zpěvák Verse-atila.
„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

Michal Novák, student oboru International Relations and European Studies na Metropolitní univerzitě Praha, strávil na půdě OSN v New Yorku půl roku jako stážista. Jak sám říká, práce v instituci, jako je Organizace spojených národů, je něčím, na co nezapomene. Tato zkušenost mu pomohla ujistit se, že diplomacie je cesta, kterou se chce ubírat i nadále.

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Prezident republiky Václav Klaus jmenoval v úterý 29. června vedoucího Ústavu ekonomie brněnské soukromé vysoké školy NEWTON College Vladimíra Tomšíka viceguvernérem České národní banky.

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Od podzimního semestru otevírá Anglo-americká vysoká škola, nejstarší soukromá vysoká škola v České Republice, nový program Žurnalistika a komunikace, který je svým formátem v české republice zcela ojedinělý.

Bankovní institut vysoká škola

Studuj na BIVŠ!

BIVŠ je moderní soukromá vysoká škola, sídlící v moderním campusu v Praze Stodůlkách. Nabízí studium 9 atraktivních bakalářských oborů z oblasi bankovnictví, finančnictví, managementu, práva a veřejné správy a magisterské studium financí, informačních technologií a managementu.

Studenti grafického designu opět vystavují

Studenti grafického designu opět vystavují

Prague College s potěšením oznamuje, že se bude konat další HND Graphic Design Final Show, která bude k vidění v Cristal baru od 18. do 19. června 2010.

bibs-logo-100

BIBS – vysoká škola nemá prázdniny, využijte toho!

BIBS - vysoká škola přijímá přihlášky do bakalářských studijních programů!

Ještě není pozdě se přihlásit a na podzim začít studovat. Čtěte dál a následně vše potřebné najděte na www.bibs.cz nebo pište na marketing@bibs.cz

cvut-logo-114

Expertem na ICT Security

„Nový magisterský studijní obor – „Bezpečnost informačních a telekomunikačních systémů“, je první svého druhu v Evropě!“, říká doc. Václav Jirovský, z Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Absolventi pak mají šanci uplatnit se jako bezpečnostní manažeři, analytici, či vůdčí odborníci pro organizaci a výcviku bezpečnostních týmů. Bakaláři se mohou přihlásit do 15. června na adrese http://security.fd.cvut.cz/

archip-logo-100

ARCHITECTURAL INSTITUTE IN PRAGUE – ARCHIP

Architectural Institute in Prague (ARCHIP), který letos zahájil svoji činnost ve Veletržním paláci, je první tuzemskou soukromou vysokou školou architektury. Bakalářský studijní program Architektura s výukou v angličtině se otevírá domácím i zahraničním zájemcům již na podzim letošního roku, přihlášky na webu školy lze podávat do 21. června.

vsfs_zavisli_160

Multimediální soutěž pro všechny „závislé“ studenty VŠFS

Všem studentům závislým na vědomostech přináší VŠFS možnost zúčastnit se kreativní reklamní soutěže. BUĎTE ZÁVISLÍ!!! Koukněte se na www.zavislinavedomostech.cz a ukažte všem, co ve Vás je...

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE Vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek! Slosování o hodnotné ceny!

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

University of New York v Praze (UNYP) v současné době přijímá přihlášky do studijního bakalářského programu Komunikace a masmédia (CMM).

Nové číslo časopisu Kam Po Škole je tady!

Zdarma stahujte dubnové číslo našeho časopisu Kam Po Škole s detailním přehled studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách. Podrobné informace jak si najít práci, napsat životopis, motivační dopis i s ukázkovými vzory. Celkem na 44 stranách se představuje 107 škol!

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Možná by otázka mohla znít obráceně: proč si soukromou vysokou školu nevybrat? Pokud si budoucí studenti myslí, že je studium na ní jednodušší než na veřejné vysoké škole, nebo pokud se dokonce domnívají, že si titul za své školné prostě „koupí“, měli by většinu soukromých vysokých škol vyřadit ze seznamu svého výběru.

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

University of New York in Prague (UNYP) začala přijímat přihlášky ke studiu bakalářských programů pro akademický rok 2010/2011. Škola nabízí studentům možnost studovat řízení obchodu (business administration), psychologii, komunikaci a masmédia, mezinárodní a ekonomická studia a anglický jazyk a literaturu.
Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávají

Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávají

Teorie je pouhým stavebním kamenem praxe“, to je heslo, kterým se řídí vedení Institutu informatiky (www.iivos.cz) už od vzniku školy v roce 2006. Jednoznačnou výhodou studia na této škole je totiž 14 týdenní praxe studentů v IT firmách, což přináší nesporné profity všem zúčastněným stranám – škole, studentům i firmám.
intact_logo_200

Týden špičkové výuky angličtiny zdarma!

Jazykové kurzy v zahraničí, již 20. sezóna. Škola Kingsway Worcester nabízí týden kurzu General Group a Business Group zdarma! Jestliže Váš kurz bude zahrnovat týden od 5.4. do 9.4. nebo týden od 31.5. do 4.6.2010, budete mít výuku General Group a Business Group v tyto týdny zdarma!

Intact.cz

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita J. A. Komenského jako první soukromá vysoká škola v Česku poskytla svým studentům ucelený systém univerzitního vzdělání. Škola, kde můžete mimo jiné získat i profesní manažerský titul MBA, akreditovaný u prestižní organizace Foundation for International Business Administration Accreditation, nyní nabízí nové atraktivní obory: bezpečnostní studia a pojišťovnictví.

presto_logo_130

Získejte nyní slevu 3000 Kč na pomaturitní studium v JŠ PRESTO!

Pomaturitní studium v centru Prahy. Chcete si ještě chvilku užívat výhod studentského života a stále nevíte kam po maturitě? Neváhejte a navštivte naše stránky www.presto-skola.cz. Úspěšnost našich studentů u mezinárodních zkoušek je téměř 100%!

Chcete si přečíst lednové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ?

Detailní přehled nabídek studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách najdete v našem aktuálním čísle časopisu KamPoMaturitě.CZ. Na 68 stranách se představuje celkem 140 škol. Zdarma ke stažení zde!
Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci, o níž se ví, že vychovává manažery všestranně uplatnitelné ve všech oborech lidské činnosti a je nejmladší fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), na sebe upozornila prostřednictvím letos dokončené a slavnostně otevřené prosklené přístavby Knihovnického a informačního centra FM.

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místě

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místě

Unicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií (ICT), ekonomie a managementu. Cílem vysoké školy je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.
Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

V České republice je v současnosti akreditováno více než 70 vysokoškolských vzdělávacích institucí, z toho téměř 65 % připadá na školy soukromé. Jaké je studium na těchto školách, jak soukromé VŠ získávají své studenty v nelehkém „boji“ se státními školami a jak se jim daří měnit některé zažité mýty, že na soukromých školách je něco „jinak“? Na to i spoustu dalších věcí se budeme ptát Radka Řechky, ředitele a kvestora Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky.

upol_ff_logo_80

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Moderní studium v kulisách barokního města podpořené skvěle vybavenými knihovnami a kolejními komplexy. Flexibilní nabídka oborů ve stovkách kombinací. Vynikající podmínky pro studentské vyžití a zapojení se do kulturního dění města, které má procentuálně největší počet studentů v ČR.

upol_ff_katedra_filmu_logo_230

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií je jednou z kateder Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Spolu s ostatními uměnovědně zaměřenými katedrami sídlí ve zrenovované barokní budově bývalého jezuitského konviktu.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-124